Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

De trein der traagheid

Dinsdag 6 oktober 2009
Het was vanmorgen erg moeilijk om van de NMBS te vernemen wat er op het spoor gebeurd was, "ergens tussen Mol en Herentals". Vanavond hoorden we van een reiziger hoe de vork aan de steel zat. De reiziger vertrok in Neerpelt: "Ik zat vanmorgen op deze trein naar Antwerpen. Moest voor het werk naar Gent. Normaal kom ik daar aan om 8.45 uur, nu om 10.15 uur.
We vertrokken om 6.31u in Neerpelt en tussen Geel en Herentals ging de trein stiller rijden. Af en toe stilstand en de mededeling dat er technische problemen waren. Zo sukkelden we tot in Herentals. Na een oponthoud - het was bijna 8 uur geworden - kregen we te horen dat we daar moesten overstappen op een andere trein richting Antwerpen. Geen tientallen mensen stonden daar maar wel een veelvoud. De trein die we toen konden nemen was aangekondigd iets na 8u, had ook nog een bijkomende vertraging van bijna 20 minuten waardoor het bijna half negen was voor we richting Antwerpen konden vertrekken.
Gevolg: honderden pendelaars die veel te laat op het werk kwamen.
Nu, voor mij was het maar éénmalig maar ik hoorde van mijn reisgenoten die dagelijks richting Antwerpen en dan naar Brussel etc. sporen, dat er werkelijk geen week maar dan ook geen week voorbij gaat waarin er geen technische mankementen zijn; vertragingen zijn gewoon dagelijkse kost..."

Het recentste nieuws

  • Zo 11/05 Oudsbergen - Kom bloed geven in mei
  • Zo 11/05 Geen spottersdag in Kleine Brogel
  • Zo 11/05 Peer - Geen spottersdag in Kleine Brogel
  • Zo 11/05 125.488 personen doen beroep op CAW’s
  • Zo 11/05 'Sterk in Ondernemen'-award voor Stad Bree
Zoekertjes
Aangeboden
Groot zwaar Perzisch tapijt Powersoft X-4 DSP Allen & Heat Avantis Solo + GX4816 Teakhouten tuinset
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex St Bernardus Magnum (1,5 L)
Verloren
Zilvergrijze horloge verloren Gouden ringetje verloren
Gevonden
Poesje Don Boscostraat Armbandje goudkleurig
Immo (te koop, te huur)
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » De trein der traagheid
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie