Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Het nieuws via RSS

RSS is een abonnementsdienst; u kunt zich dus abonneren op de Internetgazet via RSS. De nieuwe berichten komen dan automatisch binnen in uw RSS-lezer.

Dat is handig als u dagelijks veel websites volgt: in plaats van elke site steeds weer opnieuw te bezoeken, haalt de RSS-lezer de “feed” voor u binnen. U ziet in één oogopslag als er nieuws is op de sites waarop u geabonneerd bent.

Abonneren op RSS kan op veel manieren. In een browser zoals Internet Explorer en Firefox worden de feeds standaard als een soort bladwijzer weergegeven, maar u kunt ook een extensie installeren zodat al uw feeds in een soort "krant op maat" verschijnen.
 
Ook met sommige mailprogramma’s zoals Outlook kunt u zich abonneren op RSS, de berichten komen dan net zoals e-mail binnen in een apart mapje.

Gebruikt u een mobiel toestel zoals een smartphone of tablet? Ideaal, want voor zulke toestel zijn prima RSS-lezers beschikbaar. Kijk daartoe in de "virtuele winkel" van uw toestel (bijvoorbeeld de Play Store voor Android of de App Store voor iPhone of iPad).

De feeds van de Internetgazet:
  • Beringen
  • Bocholt
  • Bree
  • Hamont-Achel
  • Hechtel-Eksel
  • Leopoldsburg
  • Lommel
  • Oudsbergen
  • Peer
  • Pelt

Het recentste nieuws

  • Wo 10/09 Beringen - Pierre Christiaens overleden
  • Wo 10/09 Beringen - Louis Christiaens overleden
  • Wo 10/09 Beringen - Stad Beringen heeft Urban Forest Masterplan klaar
  • Wo 10/09 Beringen - Gouden bruiloft Urbain en Tilly
  • Wo 10/09 Pelt - Van gestolen grenspaal tot vloeiweide
Zoekertjes
Aangeboden
Grasmaaier steun Klarinet Blazer Expresso Ideaal voor studentenkot of mancave
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Senior-dame poetshulp Speciale Duvelglazen
Verloren
Gouden ketting met briljant Zilvergrijze horloge verloren
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Audio en TV
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Het nieuws via RSS
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie