Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Aangehouden voor verwonden agent

Maandag 12 februari 2018
Aangehouden voor verwonden agent - Peer & Oudsbergen
Zaterdagmiddag is een politieinspecteur in Bree gewond geraakt bij een interventie met een dronken man en zijn hond. De 31-jarige man uit Bocholt is vandaag door de onderzoeksrechter aangehouden.
Rond 13 uur ontving de politie een dringende oproep vanuit een tankstation op de Meeuwerkiezel. De klanten werden er lastiggevallen door een man die onder invloed leek te zijn en door zijn hond. Toen de politie ter plaatse kwam en de man aansprak, werd hij meteen verbaal agressief en jutte ook zijn hond op, waardoor deze een inspecteur in de hand beet. De inspecteurs besloten de man met de hond mee te nemen naar het commissariaat, maar hij bleef zich hevig verzetten, spuwde en deelde rake klappen uit. Een van de inspecteurs liep hierbij verwondingen op. Ook tijdens de overbrenging kalmeerde de man niet. Hij trapte tegen het interieur van de politiewagen, die lichte beschadigingen opliep. De dronken dertiger werd opgesloten in een cel in Genk. Zijn hond werd in beslag genomen en opgevangen door de vzw Dieren in Nood.
De 31-jarige man uit Bocholt bleek al bij de politie gekend te zijn, onder meer voor slagen en verwondingen, weerspannigheid en opzettelijke vernielingen. De inspecteur die door de verdachte en zijn hond verwond werd is minstens enkele dagen arbeidsongeschikt. De verdachte is maandag voorgeleid bij de onderzoeksrechter en die besloot hem aan te houden.

Het recentste nieuws

  • Ma 15/09 Retabel in kerk van Opitter dateert uit jaren 1535
  • Ma 15/09 Lommel - Het weekend van de Lommelse jeugdwielrenners
  • Ma 15/09 Extra controles in schoolomgeving
  • Ma 15/09 Lommel - Uitleendienst Rode Kruis Lommel
  • Ma 15/09 Lommel - Kinderen ontdekken theater bij KANL
Zoekertjes
Aangeboden
Plafondverlichting Tuinieren met stijl Aeg wasmachine Klok
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Speciale Duvelglazen Zuurkoolpot
Verloren
Een hoor apparaat Zilvergrijze horloge verloren
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Vakantie
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Aangehouden voor verwonden agent
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie