De Buitenspeeldag van woensdag 22 april aan sport- en speelpark
De Boneput in Bree was een schot in de roos. Mede dankzij het stralende lenteweer zakten heel wat kinderen en ouders af naar het park voor een namiddag vol spel, plezier en animatie.
Met een circusthema als rode draad viel er van alles te beleven: van kleurrijke animaties en speelse attracties tot uitdagende activiteiten waar jong en oud enthousiast aan deelnamen. Het park bruistte urenlang van de energie, met overal lachende gezichten en kinderen die volop genoten van het buiten spelen.
De stad spreekt van een bijzonder geslaagde editie en bedankt iedereen die eraan meewerkte. Zowel de vele helpers als de animatieteams kregen een welverdiende pluim, net als de talrijke bezoekers die voor een gezellige en levendige sfeer zorgden.
“Wat een geweldige Buitenspeeldag”, klinkt het enthousiast bij Stad Bree. “Met stralend weer, een circus vol plezier, héél veel bezoekers en fantastische animaties was het een editie om nooit te vergeten.”
Wie de sfeer nog eens wil opsnuiven, kan terecht op de Facebookpagina van Stad Bree, waar een uitgebreide fotoreeks van deze zonnige namiddag werd gedeeld. (Stad Bree)