Na de eerdere aankondiging van Sylver als eerste headliner voor Olé Congé 2026, pakt stad Bree nu uit met een tweede grote naam. Op zaterdag 4 juli staat
Stan Van Samang als headliner op het podium van Olé Congé op het Vrijthof.
Met zijn krachtige stem, herkenbare hits en sterke live-reputatie belooft het een avond te worden vol energie en meezingmomenten.
Stan Van Samang (°1979) brak door bij het grote publiek dankzij zijn rol in de VTM-reeks Wittekerke. Zijn muzikale doorbraak volgde via programma’s als Steracteur Sterartiest en later Liefde voor Muziek, waar hij zich ontpopte tot één van de sterkste stemmen van Vlaanderen.
Hij scoorde hits met onder meer “Scars”, “Een ster”, “Goeiemorgend, Goeiendag” en verschillende succesvolle covers die wekenlang de hitlijsten aanvoerden. Zijn album Liefde voor Publiek groeide zelfs uit tot één van de best verkochte albums van het voorbije decennium in Vlaanderen.
Live staat Stan bekend om zijn pure performance, zonder franjes maar met maximale overtuiging. Of het nu gaat om intieme ballads of stevige rocknummers: hij weet telkens weer het publiek mee te krijgen. Met Sylver en Stan Van Samang als headliners lijkt Olé Congé 2026 opnieuw een editie te worden om naar uit te kijken.