Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

De meisjes van het leerwerkhuis

Zaterdag 12 september 2020
De meisjes van het leerwerkhuis
Morgen is het Open Monumentendag. In Hamont wordt dan ook een foto uit 1925 getoond, waarop de afgestudeerde meisjes van de vakschool in Hamont poseren met hun schoolhoofd - het waren de meisjes van het Leerwerkhuis. Het zijn meisjes uit Bocholt, Lozen, Sint-Huibrechts-Lille, Achel, Hamont en Budel - een uitzonderlijk regionaal gezelschap!
In Hamont kent men de namen, maar kan men die niet op de meisjes plakken. Zijn er lezers die dat wél kunnen? Het gaat om M. Geuzens uit Bocholt, Helena Tielen uit Lozen, Cato Bax uit Sint-Huibrechts-Lille, A. Dielis uit Hamont, Gertrude Hegge uit Budel, M. Claessen uit Achel en Ph. Nijst uit Bocholt. De zuster is Mère Herman-Joseph (Eras).

Het recentste nieuws

  • Za 6/12 Pelt - Sint en Piet op bezoek in Pallieter
  • Za 6/12 Eerste spadesteek voor brandweerkazerne Peer
  • Za 6/12 Pelt - Gouden bruiloft voor Willy en Ria
  • Za 6/12 Beringen - De Sint in de Sint-Annakliniek
  • Za 6/12 Beringen - Brandweerkazerne
Zoekertjes
Aangeboden
Batterijtjes en filters voor hoorap Tafel met 6 stoelen kersenhout Stoelen om te stofferen Blazer vest Armani Mani. NIEUW.
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Cd carocel Muliplex
Verloren
Zilvergrijze horloge verloren Lowieke wit-zwarte kater
Auto's en voertuigen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » De meisjes van het leerwerkhuis
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie