Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Dit weekend motorcross in Valkenswaard

Donderdag 23 april 2009
Komend weekend wordt in het Nederlandse Valkenswaard bij Eindhoven de vierde GP motorcross van het seizoen gereden. Spektakel is op dat mooie zandcircuit in elk geval verzekerd. De zandomloop wordt gedurende het weekend zwaarder en zwaarder en stelt de rijders fysiek zwaar op de proef. Zand is de favoriete omloop van de Belgen en de Nederlanders, die internationaal bekend staan als de zandkoningen van de motorcross.
Vorig jaar ging de zege in Valkenswaard naar Neerpeltenaar Ken De Dijcker, die er toen op een indrukwekkende wijze de zege behaalde. De Dijcker is dan ook een van
de topfavorieten, maar het valt af te wachten hoeveel last hij nog zal hebben van zijn rugblessure. Na de GP van Turkije laste hij twee weken rust in om zo fit mogelijk aan de start te komen.
Naast De Dijcker mag ook Steve Ramon tot de favorieten worden gerekend. Ramon is ook "geboren in het zand" en beheerst de techniek als geen ander.

Het recentste nieuws

  • Za 5/07 Hamont-Achel - Elise Mertens verslaat Svitolina op Wimbledon
  • Za 5/07 Treinverkeer onderbroken
  • Za 5/07 Lommel - Neos Lommel te gast bij Tieneke van...
  • Za 5/07 Lommel - Rodeo op een colafles op Rampage
  • Za 5/07 Leopoldsburg - Geen treinverkeer Mol-Leopoldsburg
Zoekertjes
Aangeboden
Fietstas. Zuigfles met isolatiehoes Aanhangwagen Fietshelm te koop
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex Garage te huur gezocht hamont centr
Verloren
Gouden ringetje verloren Sleutelbos
Gevonden
Armbandje goudkleurig Poesje Don Boscostraat
Elektrische apparaten
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Dit weekend motorcross in Valkenswaard
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie