Het werd alweer een druk en spannend competitieweekend voor de volleyballers van HE-VOC.
De heren A trokken naar de buren en zusterclub VC Pelt. Daar hadden ze nog iets goed te maken na de nipte nederlaag van vorig seizoen. Deze keer draaide het anders uit: de eerste set werd meteen een thriller die HE-VOC met 26-28 binnenhaalde. Pelt sloeg terug in set 2 (25-18), maar de bezoekers namen opnieuw de leiding in set 3 (18-25). Ook de vierde set bleef spannend tot het einde, maar met 24-26 trok HE-VOC definitief aan het langste eind. 0-3 winst en drie punten mee naar Eksel!
De
dames A ontvingen Kortessem, dat hoger in het klassement stond en nog een wedstrijd minder gespeeld had. Geen makkelijke opdracht dus. Toch startte HE-VOC sterk met 25-17, maar verloor daarna set 2 (16-25) en set 3 (23-25) telkens nipt. In set 4 toonden de Ekselse dames opnieuw karakter (25-19), maar in de beslissende tiebreak ging het opnieuw met het kleinste verschil mis (13-15). Eindstand: 2-3, maar wel een verdiend punt voor HE-VOC.
Ook de heren B maakten het spannend tegen Geetbets. Ze vochten voor elk punt maar moesten uiteindelijk de duimen leggen met 2-3.
De dames B speelden thuis tegen Beverlo en maakten er korte metten mee: 3-0 winst en daarmee een stevige tweede plaats in de stand.
De dames C mochten eveneens voor eigen publiek aantreden, tegen Tongerlo. Ook zij deden dat met verve: 3-0 winst, goed voor een derde overwinning op rij en een gedeelde eerste plaats in de rangschikking.
Overige uitslagen:
U17 jongens HE-VOC/PELT – Lommel: 0-4
U17 meisjes Lommel – HE-VOC: 1-3
U13 meisjes HE-VOC – Peer: 1-3
U11 Tessenderlo-Ham – HE-VOC: 6-2
U19 dames HE-VOC – Kortessem: 2-3
Tot slot ook nog een vermelding voor de jongste talenten: het Start2Volley-team traint twee keer per week en vormt zo de toekomst van HE-VOC. Zij spelen voorlopig nog geen wedstrijden, maar hun enthousiasme voorspelt veel goeds voor de komende jaren. (HEVOC)