Na de geslaagde dialectendag van zondag jl. heeft het bestuur van de Achelse Heemkundekring de formulieren doorgenomen om het tweede populairste dialectwoord van Achel te bepalen. Nummer één is nog altijd het woord "kapetulie" (boekentas) en ook de naam van het heemkundige tijdschrift.
Uit een reeks van 40 woorden mochten de aanwezigen drie Achelse dialectwoorden kiezen. De voorkeur ging uit naar "medjemme" (zo dadelijk, seffens) met 125 punten voor "aafpeiren" (slaag geven) met 75 punten en "veronzoeren" (vernielen) met 70 punten. Bert Lunenburg uit Neerpelt wint een gratis abonnement 2010 van De Achelse Kapetulie.
In de reeks meerkeuzevragen van 30 dialectwoorden wisten 5 personen 27/30 te behalen. Bij lottrekking ging het gratis abonnement naar Gerard Boonen uit Hamont.