Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Meer efficiënte aanpak van rugproblemen

Donderdag 23 april 2009
Het Mariaziekenhuis in Overpelt heeft een Spine Unit opgestart. Dat is een samenwerkingsverband tussen orthopedie, neurochirurgie, anesthesie en fysische geneeskunde, die alle ergens met rugproblemen te maken hebben. Mensen met rugproblemen trokken vroeger wel eens van de ene arts naar de andere,  in de hoop een oplossing te vinden. Bij complexe problemen ging er dan ook vaak veel tijd overheen voor een correcte diagnose gesteld werd.
Met de Spine Unit wordt het anders: wanneer een patiënt met rugproblemen zich aanmeldt bij een arts en het blijkt dat een doorverwijzing naar een andere discipline nodig is, komt de patiënt automatisch in de Spine Unit terecht. Het artsenteam overlegt daar over zijn situatie om zo snel mogelijk een afdoende en efficiënte behandeling te kunnen opstarten. Na de nodige besprekingen en onderzoeken krijgt de patiënt advies over de behandeling die het meeste resultaat belooft.
Met de oprichting van de Spine unit wil het ziekenhuis een referentiecentrum worden voor de aanpak en de behandeling van chronische rugproblemen in Limburg. Zaterdag wordt het nieuwe initiatief tijdens een symposium voorgesteld aan huisartsen en specialisten.

Het recentste nieuws

  • Za 5/07 Treinverkeer onderbroken
  • Za 5/07 Lommel - Neos Lommel te gast bij Tieneke van...
  • Za 5/07 Lommel - Rodeo op een colafles op Rampage
  • Za 5/07 Leopoldsburg - Geen treinverkeer Mol-Leopoldsburg
  • Za 5/07 Pelt - Chris Schuermans overleden
Zoekertjes
Aangeboden
Damesfiets te koop Phillips scheerapparaat 5000 serie Yamaha DSP-RX Engine 2-Vakschaaltje
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Lp's gezocht Step
Verloren
Sleutelbos Zilvergrijze horloge verloren
Gevonden
Armbandje goudkleurig Poesje Don Boscostraat
GSM en telecom
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Meer efficiënte aanpak van rugproblemen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie