Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Music for Life brengt 3,65 miljoen op

Vrijdag 25 december 2009
De vierde editie van de benefietactie "Music for Life" van jongerenzender Studio Brussel heeft met 3.649.595 euro opnieuw een record gebroken. De actie stond dit jaar in het teken van de malaria. Met de opbrengst kan het Rode Kruis nu 729.919 malarianetten aanschaffen voor Burundi. Vorig jaar werd 3,5 miljoen euro ingezameld.
Gisteravond eindigde de marathonradio-uitzending met een slotshow in de Vooruit. Het publiek zamelde tijdens de actie 2.349.595 euro in. De Vlaamse regering doneerde eerder deze week al 300.000 euro. Premier Yves Leterme deed daar tijdens de slotshow namens de federale regering 1 miljoen euro bovenop.
Siska Schoeters, Sam De Bruyn en Sofie Lemaire lieten zich zeven dagen - een dag meer bij dan de vorige drie edities - opsluiten in het huis. Daarbij overleefden ze enkel op sapjes. Ze kregen dit jaar de steun van prins Laurent. Hij trapte de show vrijdagavond af, met een verzoek voor Viva la Vida van Coldplay. Op de slotdag deelde de monseigneur de allerlaatste sapjes uit.

Het recentste nieuws

  • Do 17/07 Van het warme Zuiden naar het hete Noorden
  • Do 17/07 Bocholt - Leven in de Brouwerij blijft bruisen
  • Do 17/07 Pelt - Bezoekersaantal G-sportwerking verviervoudigd
  • Do 17/07 Pelt - Viergeslacht bij familie Bierkens
  • Do 17/07 Pelt - Jean en Liliane vieren diamanten huwelijk
Zoekertjes
Aangeboden
App aan zee te huur 1-13 juli Tamaris handtas Yamaha rio1608-d Desigual schoudertas
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Lp's gezocht Postzegels
Verloren
Gouden ringetje verloren Sleutel gevonden
Gevonden
Sleutels Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Antiek en kunst
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Music for Life brengt 3,65 miljoen op
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie