Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Nieuwe cursus 'gemachtigd opzichter'

Vrijdag 11 oktober 2013
Nieuwe cursus 'gemachtigd opzichter' - Hamont-Achel & Pelt
Op woensdag 23 oktober van 19.00 tot 21.30 uur organiseert de verkeersdienst van de lokale politie HANO een nieuwe opleidingscursus gemachtigd opzichter. Dat gebeurt in de vergaderzaal van het hoofdgebouw van de politiezone HANO, Energiestraat 3 in Neerpelt. 
Als gemachtigd opzichter wordt van je gevraagd zorg te dragen voor de veiligheid in het verkeer van groepen kinderen, scholieren, senioren en personen met een handicap, vooral bij het oversteken van de straat.
Scholen die geïnteresseerd zijn om hun leerkrachten deze opleiding te laten volgen maar ook leden van verenigingen of geëngageerde (groot)ouders die willen fungeren als gemachtigd opzichter kunnen contact opnemen met Johnny Cuypers van de politiezone HANO, tel 011/44.08.20 – johnny.cuypers[!]hano.be.

Het recentste nieuws

  • Za 7/11 Pelt - Schaapjes in de ochtendmist op het Hobos
  • Za 7/11 Beringen - Femma Koersel bij De Korhaan
  • Za 7/11 Hamont-Achel - Nog tot zondag ideeën voor Burgerbudget
  • Za 7/11 Jan Bernaerts overleden
  • Za 7/11 Bocholt - Vissen in Kaulille, met dank aan Napoleon!
Zoekertjes
Aangeboden
4 Nieuwe 3 delige Ontbijtsets Set van 4 Pizza Platen +Staander Tas voor laptop Verzamel auto's (22 stuks )
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Multiplex Ventilator
Verloren
Hoorapparaat Zilvergrijze horloge verloren
Gevonden
Bril op sterkte Konijntje gevonden.
Antiek en kunst
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Nieuwe cursus 'gemachtigd opzichter'
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie