Neerpelt
Eurocarillon, een organisatie die beiaardfestivals organiseert in heel Europa, komt volgende maand met een beiaardkaravaan naar Neerpelt.
Daarbij worden drie mobiele beiaarden met 150 klokken ingezet: het concertcarillon van Boudewijn Zwart, het mobiel carillon van Frank
Steijns en de grote reizende beiaard van landgoed De Paltz.
Op zaterdag 27 juni zal er in Neerpelt beiaardmuziek te horen zijn tijdens de weekmarkt. 's Anderendaags om 10.30u. begint in de schouwburg van Dommelhof een aperitiefconcert "Het vijfde seizoen", met de kleinere mobiele beiaard, piano en zang. Na afloop gaat het concert buiten verder op de grootste mobiele beiaard ter wereld, die ook in combinatie met andere instrumenten en met de derde beiaard te horen zal zijn.
De toegang tot alle concerten is volledig gratis. Meer informatie en een actueel programma vindt u op www.eurocarillon2009.com.