Neerpelt
Neerpelt is de komende dagen in de ban van het televisieprogramma Fata
Morgana, zes inwoners gaan met uw hulp een aantal opdrachten moeten
vervullen. We volgen de voorbereidingen op de voet - ook al is een deel van de redactie met vakantie.
- Van maandag tot zaterdag zal Neerpelt gonzen van bedrijvigheid. Vanmorgen arriveerde de Fata Morgana-karavaan op het Kerkplein. De presentators Geena en Stef gaan op zoek naar vijf key people die elk een opdracht voor hun rekening nemen.
- Woensdag is er van 19 tot 20 uur een volksvergadering op het marktplein. Een gelegenheid om iedereen te informeren over de voorbereidingen en om bijkomende mensen te mobiliseren om mee te werken aan de opdrachten. Maar gewoon de sfeer komen proeven mag ook.
- Zaterdagnamiddag is het ultieme moment. Tijdens het evenement aan de Scoutsrally, van 13 tot 18 uur, toont Neerpelt zich aan heel Vlaanderen!