Niets dan stralende gezichten bij de
52ste Boseindrun aan de scoutslokalen in Neerpelt: de weergoden hadden immers voor prachtig loopweer gezorgd. Ongeveer
110 deelnemers aan de verschillende joggings leverden een gezonde, sportieve prestatie, aangemoedigd door (groot)ouders, familie en supporters. Het loopprogramma omvatte een juniorrun (700 of 1400 m), een Boseindjogging (4 km), een Boseindrun (8 km) en niet te vergeten een karamellenrun (50 m) voor de allerkleinsten.
De wedstrijdloop werd gewonnen door Lore Philippe (dames) en Pieter Serroyen (heren). Zij werden op het podium gehuldigd, net als de vereniging met het grootste aantal deelnemers: de handbalclub van Neerpelt.
De Boseindrunners blikken terug op een geslaagde organisatie en kijken al uit naar de 53ste Boseindrun op pinkstermaandag 2026.
(Foto's Jens Veraa) Meer foto's