Donderdag 15 november 2007
Overpelt
Morgenavond vindt in Palethe een voorstelling van Blues.Paleth plaats met Gene Taylor en Ty Garner. Wij hebben vrijkaarten!
Gene Taylor, die nog niet zo lang geleden een opmerkelijk besluit nam door van Amerika naar Neerpelt te verhuizen, speelt al sinds zijn elfde jaar drums, piano en gitaar. Zijn bekendheid dankt hij voornamelijk aan zijn werk met o.a. The Fabulous Thunderbirds, The Blasters en Charlie Musselwhite. Zijn pianospel maakt hem een graag geziene gast in de bluesscene.
Ty Garner startte zijn muzikale carrière als muzikant in de straten van Londen, Parijs en Amsterdam. Tijdens deze periode speelde hij voornamelijk Folk, Ragtime en Blues, tot hij zich definitief vestigde in zijn geboorteplaats Mansfield in het Verenigd Koninkrijk waar hij zich ontwikkelde als een van de grootste talenten in de Britse Rhythm & Blues scène.
Wij hebben vijf keer twee vrijkaarten voor deze voorstelling. Wie morgen vanaf 10 uur naar Philo belt op 011 645 952 maakt kans op zo'n duoticket. Succes!