Overpelt
Morgen/zondag wordt er op de Oude Markt vanaf 14.30u multicultureel feest gevierd tijdens MundoPelt. De spits wordt dit jaar afgebeten door de Lommelse dansgroep Latinos sin Fronteras. En daarna is het dele namiddag muziek geblazen. Voor de kinderen zijn er educatieve workshops, verhalen in de tent met Eric Baranyanka en een leerrijk dorpsspel met plezierige opdrachtjes en prijsjes.
En ook nu weer zijn alle Overpeltse derdewereldorganisaties van de partij met een info- en/of verkoopstand, zegt schepen van ontwikkelingssamenwerking Patrick Van Baelen.
Het belooft in ieder geval zomers te worden en dus zullen de exotische drankjes en hapjes niet ontbreken op het menu. De toegang tot het feest is gratis.