De atleten van
SACN hebben zaterdag 10 oktober het
zomerseizoen in schoonheid afgesloten. Tijdens de laatste zomermeeting van het jaar in Limburg, die plaatsvond in Lanaken, lieten de Peltse atleten zich opnieuw van hun beste kant zien.
Bij de miniemen snelde Wout Claas naar de overwinning op de 1.000 meter. Lou Schildermans was bij de scholieren zelfs goed voor twee zeges: zowel in het discuswerpen als in het kogelstoten was hij de beste. Bij de senioren behaalde Kato Vandervelden (foto) een tweede plaats in het discuswerpen en een vierde plaats in het kogelstoten.
In Lanaken werd ook het Limburgs kampioenschap uurloop betwist. SACN had daarvoor één atlete aan de start, maar die liet zich niet onbetuigd. Mia Palmans kroonde zich bij de masters W70 tot Limburgs kampioene en mocht de gouden medaille mee naar huis nemen.
Met deze mooie resultaten kan SACN terugblikken op een geslaagde afsluiter van een mooi zomerseizoen. (SACN - foto Jens Riskin))