Sporting Pelt H3, tot voor aanvang van de macht ongeslagen dit seizoen, heeft zaterdag weer een
knappe overwinning geboekt tegen Pentagoon Kortessem. Ondanks een
rommelige start – met veel afwezigen, noodgedwongen positiewissels en een 13-17 achterstand bij de rust – knokten de Peltse Gladiatoren zich sterk terug in de tweede helft.
Interim-coach Sven Walbers moest flink puzzelen, maar na de pauze zette Sporting een stevige remonte in. Dieter “The Bomber” was niet af te stoppen en scoorde liefst 12 keer na de rust. Ook nieuwkomer Mico maakte een sterk debuut. De thuisploeg boog de achterstand om en liep verder uit, met 31-26 als verdiende eindstand.
Volgend weekend wacht een heuse topper: op zaterdag 8 november ontvangt Sporting Pelt om 18u in het Dommelhof concurrent Hubo Handbal. Supporters zijn meer dan welkom om H3 naar een nieuwe overwinning te schreeuwen!
Meer foto's