Afgelopen zaterdag trokken Dames 1 en de Beloften van DHCO naar DHC Waasmunster voor hun laatste wedstrijd van de reguliere competitie. Beide ploegen keerden met de zege huiswaarts en sluiten zo de competitie in stijl af.
De Beloften maakten al in de eerste helft het verschil. Bij de rust stond het 6-14 op het bord na een sterke collectieve prestatie. In de tweede helft kwam Waasmunster nog dichterbij, maar de Peltenaren hielden het hoofd koel en trokken de overwinning over de streep: 18-20.
Met die zege sluiten de Beloften het seizoen knap af op een welverdiende derde plaats in het klassement.
Ook Dames 1 liet zich niet verrassen. Net als de Beloften legden ze de basis voor hun overwinning in de eerste helft. Met een 5-13 ruststand was de toon gezet. Uiteindelijk werd het 16-23, een degelijke en gecontroleerde zege.
Dames 1 eindigt zo op een zevende plaats na de reguliere competitie.
Over twee weken start voor beide ploegen de beslissende fase van het seizoen. In de play-downs nemen ze het op tegen Atomix en Femina Visé.
Spanning verzekerd dus.
Ook Dames 2 kwam afgelopen weekend in actie, en hoe. Thuis tegen Evergem werd het een duidelijke 33-16 overwinning.
Bij de rust stond het al 15-5, en ook na de pauze bleef Pelt de wedstrijd domineren. Van begin tot einde controleerden ze het duel en lieten ze geen twijfel bestaan over wie de sterkste was. (DHCO)