Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Plan voor herstel fijnsparbossen

Woensdag 1 juli 2020
Bosgroep Limburg start met een herstelplan voor de vele afgestorven fijnsparbossen. Alleen al in 2019 werd 119 hectare door de letterzetter aangetast fijnsparbos bij de Bosgroep aangemeld.
De bedoeling is om de getroffen bossen van vele kleine privé-eigenaars te bundelen en dan op een kosten-efficiënte manier er voor te zorgen dat er snel een nieuw gezond bos groeit.
Hoe belangrijk bossen zijn voor ons welzijn, bleek nogmaals duidelijk in deze tijden van corona. Niet alle bossen zijn er helaas even goed aan toe. Niet alleen in Limburg, maar in heel Europa kan je niet meer naast de vele afgestorven fijnsparbossen kijken.
Naast de noodzakelijke bosuitbreiding die momenteel veel aandacht krijgt, moeten ook bestaande bossen goed beheerd worden. Daarom start Bosgroep Limburg met een reddingsplan om de vele afgestorven fijnsparbossen zo efficiënt en snel mogelijk te herstellen. Het plan wordt vrijdag voorgesteld.

Het recentste nieuws

  • Zo 15/06 Beringen - Een rode lijn voor Gaza
  • Zo 15/06 Leopoldsburg - Een rode lijn voor Gaza
  • Zo 15/06 Lommel - Kinderen in de hoofdrol op Lentefeest BIF Lommel
  • Zo 15/06 Beringen - Eddy Merckx gravelroute geopend
  • Zo 15/06 Pelt - Zizou Bergs grijpt naast eerste ATP-titel
Zoekertjes
Aangeboden
Kinderwagen Damesjas Sarandi Knderstoeltje Keramiek met paarden
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Houten trap van huisafbraak E-step
Verloren
Zilvergrijze horloge verloren Gouden ringetje verloren
Gevonden
Armbandje goudkleurig Poesje Don Boscostraat
GSM en telecom
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Plan voor herstel fijnsparbossen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie