Sinds begin november is de
lokale politie HANO preventief gestart met een
actie woninginbraken die zich niet uitsluitend richt op privé-woningen, maar ook op bedrijven en handelspanden. Per week worden er nu in dat kader meermaals extra patrouilles uitgevoerd, zowel door geüniformeerde als door anonieme politieploegen. Het voordeel van die extra patrouilles is dat de politie snel kan inspelen op verdachte situaties. Deze patrouilles zijn ook gepland in januari, februari en maart 2011.
De politie vraagt de bevolking dan ook
om bij een verdachte toestand onmiddellijk de politie te verwittigen op het telefoonnummer 011/44.08.20 of, in dringende gevallen, via het noodnummer 101.
De politiewoordvoerder: "Wij vestigen ook nog de aandacht op de mogelijkheid tot het gratis verkrijgen van
technopreventief advies bij de lokale politie HANO. Dat is een beveiligingsadvies op maat voor de woning. De politiezone beschikt over twee gespecialiseerde adviseurs."
Meer info