Vannacht werd de omgeving van Rome opgeschrikt door een zware aardbeving. Wij hadden contact met de Romereizigers van
Mater Dei uit Overpelt, die zich momenteel in Firenze (300km van Rome) bevinden. Zij genoten alvast van een rustige nacht, voelden wat lichte schokken maar waren zich van geen kwaad bewust. Morgen gaat de reis verder richting Rome. Ze genieten alvast van een stralende zon.
UPDATE Ook de Romereizigers van
Sint-Maria uit Neerpelt die vandaag van Montecatini naar Rome reizen hebben geen schokken gevoeld. Zij verwachten vandaag wel als gevolg van de aardbeving, veel files tegen te komen.
UPDATE Ook de leerlingen van campus
Salvator uit Hamont hebben geen hinder ondervonden van de aardbeving. Ze zijn nu op weg naar Rome.
UPDATE Ook de ouders van de leerlingen van het
Sint-Hubertus college uit Neerpelt kunnen gerust zijn melden ze op hun site. De leerlingen verblijven momenteel in Rome maar het epicentrum van de aardbeving lag ca 100 km buiten Rome. Voorlopig lukt het niet om contact te krijgen met de verantwoordelijken in Rome, maar zodra mogelijk verneemt u meer details.
UPDATE Inmiddels meldt het Sint-Hubertus college op hun
site dat ze genieten van een bezoek aan het Colosseum in Rome.