Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Toch veel pv's bij weekendcontroles

Maandag 8 juni 2015
Ondanks het feit dat er voor afgelopen weekend omvangrijke snelheids-, alcohol- en drugscontroles waren aangekondigd, zijn in Limburg weer veel mensen tegen de lamp gelopen:
•    er werd in totaal bij 2.779 bestuurders een ademtest afgenomen. 75 van deze tests (of 3%) waren positief.
•    er werd van 14 bestuurders een drugstest afgenomen, 10 tests waren positief.
•    5.388 voertuigen werden gecontroleerd op snelheid. 13% procent van de voertuigen of 705 bestuurders werden geverbaliseerd wegens overdreven snelheid.
•    naast de overtredingen op alcohol, snelheid en drugs werden ook nog 106 andere verkeersovertredingen vastgesteld. 31 bestuurders droegen geen gordel.  10 voertuigen waren niet gedekt door een verzekering burgerlijke aansprakelijkheid. 12 bestuurders hadden geen of geen geldig inschrijvingsbewijs. 16 voertuigen voldeden bij de controle niet aan de bij de wet gestelde technische eisen waaraan de motorvoertuigen dienen te voldoen. 4 bestuurders pleegden een inbreuk op de wetgeving rijbewijs.  Er werden ook nog 33 andere verkeersinbreuken vastgesteld.
•    bij deze SLim-controles werd 21 rijbewijzen onmiddellijk ingetrokken.
In het afgelopen weekend werden er in heel Limburg 82 verkeersongevallen gemeld, waarvan 22 met lichamelijk letsel. Daarbij vielen 1 zwaargewonde en 21 lichtgewonden. Naar aanleiding van deze ongevallen werden in totaal 51 ademtesten afgenomen, waarvan er 5 (of 10%) positief bleken. Van 3 bestuurders werd het rijbewijs onmiddellijk ingetrokken op last van het parket van de procureur des Konings. Er waren in totaal 24 gevallen van vluchtmisdrijf.

Het recentste nieuws

  • Wo 2/07 Het olifentenpaadje
  • Wo 2/07 Hechtel-Eksel - Lei en Griffel, 2025 - 2, zopas verschenen
  • Wo 2/07 Pelt - Pelt verwelkomt 296 nieuwe Peltenaartjes
  • Wo 2/07 Hamont-Achel - Tom Cox: 'Ik ben hier apetrots op'
  • Wo 2/07 Pelt - Geboorteaangifte en erkenning voortaan ook online
Zoekertjes
Aangeboden
Ventilator Zekeringen Appartement zeedijk Middelkerke Lederen sierstuk in relief
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Dringend auto's gezocht! Bijverdienste gezocht in administra
Verloren
Zilvergrijze horloge verloren Gouden ringetje verloren
Gevonden
Sleutels Armbandje goudkleurig
Audio en TV
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Toch veel pv's bij weekendcontroles
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie