Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Vandaag in de circustent: Ketnet!

Zondag 8 november 2009
Zeven weken lang hebben acht kinderen alles op alles gezet om een circusshow in elkaar te steken. Ze werden uit 250 kandidaten geselecteerd door een circusdirecteur en zijn vier leermeesters. Hun opdracht: zo goed worden dat ze tussen échte circusartiesten kunnen staan.
De kinderen werden begeleid door Ketnet-wrapster Kristien Maes en opgeleid door professionele circusartiesten die de uitdaging durfden aan te gaan. Stap voor stap leerden ze verschillende disciplines aan. Ze maakten kennis met de Chinese mast, het Duitse rad, tissue, jonglerie, diabolo, clownerie, acro porté, bascule, trampoline en acrobatie. Veiligheid, teamspirit en présence waren de rode draad doorheen het groeiproces. Ze proefden van alles wat het circusleven inhoudt; hoe het voelt om van huis weg te zijn tijdens een tournee, wat er gebeurt als je een mindere dag hebt of wanneer je je lievelingsrol moet afstaan aan iemand anders.
Vijf acts werden omgetoverd tot een show; acht individuele kandidaten groeiden uit tot een gezelschap? Vandaag staan ze voor de grootste uitdaging: hun show presenteren aan het grote publiek. Ketnet stelt straks om 16.30u. fier die show voor in de circustent van Circus Marcel (locatie 9 van het Circustheaterfestival bij Dommelhof). De voorstelling is gratis en reserveren is niet mogelijk. Wanneer de tent vol zit, wordt er geen publiek meer toegelaten.

Het recentste nieuws

  • Za 17/05 Peer - Gezellig aan het Snoeks kapelletje
  • Za 17/05 Pelt - Amber Mertens stelt tentoon in WZC Sint-Jozef
  • Za 17/05 Bocholt - We moesten steeds meer terugtrekken!
  • Za 17/05 Pelt - Wandeling langs De Vrundenweg en Buurtweg nr 46
  • Za 17/05 Ruim 20.000 vergunde nieuwe gebouwen
Zoekertjes
Aangeboden
Antieke handpomp Nieuw houten kubb game Meisjes lente -zomer pakket 62 Verticuteren
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
St Bernardus Magnum (1,5 L) Sigarenbandjes
Verloren
Zilvergrijze horloge verloren Wandelstok
Gevonden
Poesje Don Boscostraat Armbandje goudkleurig
Fietsen en toebehoren
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Vandaag in de circustent: Ketnet!
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie