Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

WK kajak: weer zilver voor Hermien

Zondag 31 juli 2011
WK kajak: weer zilver voor Hermien
Hermien Peters (Hechtel-Eksel) heeft vandaag voor een tweede Belgische zilveren medaille gezorgd op het wereldkampioenschap kajak in Brandenburg (D). In de K1 junioren over 500 meter moest ze alleen de Hongaarse Dora Lucz laten voorgaan. Die was 1"158 sneller dan Hermien (1'56"385). Derde werd de RoemeenseRoxana Borha (1'57"325). Met tweemaal zilver op dit WK en nog één jaar voor de boeg bij de dames junioren mogen we stellen dat Hermien (foto) een mooie, succesvolle kajakcarriére voor de boeg heeft.
In de voormiddag plaatsten Joeri Weckx (Lommel) en Piet Broekx (Neerpelt) zich voor de A-finale in de K2 over 200 meter. Zij werden in deze A-finale 9de. Later vandaag varen beiden nog de B-finale In de K2 over 500m na hun jammerlijke vierde plaats in hun halve finale.
Op het WK rivierafdaling in het Tsjechische Opava tenslotte kon Jan Plas (Hamont-Achel) zich in de twee manches voor de individuele sprintwedstrijden na zijn 17-de plaats in op de lange afstand nu naar een 36ste plaats varen.

Het recentste nieuws

  • Vr 8/05 Pelt - Pelt nam deel aan provinciale crisisoefening
  • Vr 8/05 620 wandelaars tussen Beverlo en Leopoldsburg
  • Vr 8/05 Beringen - Voetganger zwaargewond bij aanrijding
  • Vr 8/05 Lommel - René Battiau overleden
  • Vr 8/05 Oudsbergen - Drie fietsen uit tuinhuis gestolen
Zoekertjes
Aangeboden
Nieuwe voetbalschoenen 28 Kipsta Plafondspotten AudioNova batterij hoorapparaat Bonbonnière
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Jac Douven Munten gezocht
Verloren
Stalen armband Zilvergrijze horloge verloren
Gevonden
Peugeot auto + huissleutel
Kinderen en baby's
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » WK kajak: weer zilver voor Hermien
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie