Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt

Zondag triatlon in Neerpelt en Achel

Donderdag 20 augustus 2009
Ook al op verschillende plaatsen die verbodsborden voor 23 augustus zien staan? Dat heeft te maken met de triatlon van komende zondag in Neerpelt en Achel. Meer dan 400 atleten lopen dan een heuse long distance triathlon (226) of/en een halve triatlon. Meer informatie daarover vindt u alvast op www.limburg226.be. Centrale locatie voor dit sportieve topevenement is sportcentrum Dommelhof.
De deelnemers gaan zwemmen in het kanaal Bocholt-Herentals, fietsen hoofdzakelijk ten noorden van het kanaal, op de Grote Heide en Achel. En de marathon of halve marathon wordt gelopen langs het kanaal en door Neerpelt centrum. Vandaar die verbodsborden, dus.
Als u niet meezwemt, -fietst of -loopt moet u een aantal dingen in de gaten houden.
•    Van 7.30u tot 17u worden zondag de Toekomstlaan, Parklaan en Broesveldstraat in Neerpelt in beide richtingen gebruikt voor het fietsparcours. In die tijdsspanne kunt u niet met de wagen in of uit rijden. Parkeer daarom eventueel al op zaterdag uw wagen in de vrije zones (bvb cultuur Dommelhof, NIKO, Bermstraat...)
•    In volgende straten zal het loopparcours gelopen worden en dit tussen 12.30 uur en 22 uur: Dommelhof, Ralleylaan, Jaak Tassetstraat (het deel ter hoogte van Passantenhaven), Jaagpad, Keerpunt 1, Passantenhaven, Jaak Tassetstraat, Ralleylaan, Dommelhof, Toekomstlaan, Hoekstraat, Kerkstraat, Koning Albertlaan, Heerstraat, Keerpunt 2 (onder spoorwegbrug), Heerstraat, Koning Albertlaan, Kerkstraat, Hoekstraat, Toekomstlaan, Dommelhof.
•    Er geldt een parkeerverbod op de volledige omloop. Het is daarom verboden voertuigen te parkeren op de rijbaan. Gelieve honden vast te houden en kinderen tot voorzichtigheid aan te manen.
•    Indien u zich per voertuig wil verplaatsen, gelieve dit voor of na de wedstrijd te doen. Indien u toch een dringende noodverplaatsing moet maken tijdens de wedstrijd, rij dan altijd met de renners mee en verlaat het parcours zo snel mogelijk.

Gemeentebestuur en organisatoren hopen op een sportieve medewerking van de parcoursbewoners en van allen die misschien een ommetje moeten maken om op hun bestemming te komen. De aankomst van de wedstrijd ligt in de Kerkstraat. De toegang tot de triatlon is voor iedereen gratis. Triatlon

Het recentste nieuws

  • Zo 5/04 Oudsbergen - ZVK Meeuwen verliest van Wellen
  • Zo 5/04 Lommel - Auto vat vlam op Ringlaan
  • Zo 5/04 Beringen - Koninklijke tafeltennisclub Paal
  • Zo 5/04 Beringen - Dansbare Fourplay
  • Zo 5/04 Een zalig paasfeest aan al onze lezers
Zoekertjes
Aangeboden
Ventilator Scootmobiel Grenen eettafel + 6 stoelen Douwe Egberts koffietassen
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex Lp's gezocht
Verloren
Zilvergrijze horloge verloren
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan Sieraad deel oorbel?
Moto en accessoires
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Zondag triatlon in Neerpelt en Achel
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie