Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

4de editie Industrial Nightrun wordt nog straffer

Donderdag 4 oktober 2018
4de editie Industrial Nightrun wordt nog straffer - Beringen
Gisteren werd de 4de editie van de KBC Industrial Nightrun voorgesteld op be-MINE. Dat is een loopwedstrijd met een feestgevoel op de mooiste industriële site van Vlaanderen. Deelnemers lopen rond en door de kleurrijk verlichte gebouwen met thematische geluiden en beklimmen de mijnterril. Dankzij de verschillende afstanden en de combinatie wandelen / fun run / contest kan nagenoeg iedereen deelnemen. Hans van Alphen is de peter van deze editie.
"Joggers en lopers hebben de unieke kans om te trainen voor de KBC Industrial Night Run en de beklimming van de mijnterril met Hans Van Alphen. Bij de inschrijving kunnen deelnemers kiezen welke training ze graag willen volgen. Alle trainingen vinden plaats op de site van be-MINE in Beringen waar ook de Industrial Night Run plaatsvindt", zegt organisator Stefan Vranckx.
Gisteren werd er al sportief getraind door een team van Radio 2 Limburg en het Spectrumcollege Beringen. Er zijn dit jaar ook verschillende nieuwigheden zoals een driedubbele tijdsregistratie, een trajectcontrole sprint en een running stimulator. Daarnaast is ook de randanimatie nog uitgebreid met een heuse après-ski bar op de Avonturenberg. (foto's Patrick Knuyt). Meer info via deze link.
4de editie Industrial Nightrun wordt nog straffer4de editie Industrial Nightrun wordt nog straffer4de editie Industrial Nightrun wordt nog straffer4de editie Industrial Nightrun wordt nog straffer
4de editie Industrial Nightrun wordt nog straffer4de editie Industrial Nightrun wordt nog straffer4de editie Industrial Nightrun wordt nog straffer4de editie Industrial Nightrun wordt nog straffer
Recentste nieuws Beringen
  • Ma 9/03 Beringen - Michel Dylst overleden
  • Ma 9/03 Beringen - Prachtig passieconcert o.l.v Alexander Schneider
  • Ma 9/03 Beringen - Talent in de tent
  • Ma 9/03 1.680 overtredingen in buurt van scholen
  • Ma 9/03 Beringen - Vijf jaar gevorderd voor misbruik

Kalender Beringen

Maandag
9
Maart

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
9
Maart

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-Mijn

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-MijnVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
9
Maart

Wisselwerking: Mireille Plees

Wisselwerking: Mireille PleesVandaag Mijn werk weerspiegelt mijn eigenzinnige benadering: ik schilder zonder vaste kaders of vooraf (…)
Maandag
9
Maart

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.Vandaag Dreieck.triangle.driehoek is een euregionaal collectief van vrouwelijke kunstenaars uit de (…)
Maandag
9
Maart

Film: 'Daens' + Q&A met Stijn Coninx

Film: 'Daens' + Q&A met Stijn ConinxVandaag ‘Daens’ vertelt het aangrijpende verhaal van priester Daens en zijn strijd tegen sociale (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Opel Combo , roldtoel vervoer Terracotta potten
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » 4de editie Industrial Nightrun wordt nog straffer
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie