Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

90 diploma's 'reanimeren en defibrilleren'

Dinsdag 19 september 2017
90 diploma's 'reanimeren en defibrilleren' - Beringen
Maandagavond ontvingen 90 deelnemers hun diploma voor de cursus ‘reanimeren en defibrilleren’ van het Rode Kruis. Het stadsbestuur van Beringen en de Rode Kruisafdeling Beringen slaan jaarlijks de handen in elkaar voor het organiseren van de opleiding ‘leer reanimeren defibrilleren’. 90 Beringenaren namen aan deze opleiding deel. En zo leerden inmiddels al 200 Beringenaren werken met een AED-toestel, waarvan er in Beringen intussen negen te vinden zijn. Het snel toedienen van eerste hulp met een ‘automatische externe defibrillator’ vertienvoudigt immers de overlevingskans van een persoon met een hartstilstand. De stad Beringen kreeg al het label van 'hartveilige stad' met het plaatse van de eerste vier AED-toestellen.
“In mei van dit jaar werd het aantal AED-toestellen in het straatbeeld nog eens verdubbeld”, zegt schepen Thomas Vints weten.
De nieuwe toestellen werden geplaatst aan ’t Fonteintje in Koersel, aan de Paalse Plas, aan de turnzaal aan het SAC, aan het Mijnstadion en op be-MINE aan de achterkant van het gebouw van toerisme.
"Ook hebben we opnieuw ingezet op opleiding voor onze bevolking in samenwerking met het Rode Kruis Beringen. Dit is een signaal dat we het label ‘hartveilige stad’ alle eer willen aandoen", besluit Vints.
Recentste nieuws Beringen
  • Zo 14/12 Soulmates: 14 december '25
  • Za 13/12 Beringen - GS Bree-Beek - W. Koersel 0-4
  • Za 13/12 Beringen - Paal-Tervant B niet voorbij Grote-Brogel
  • Za 13/12 Gestaakte wedstrijden: volledig herspelen
  • Za 13/12 Beringen - Weerstand Koersel B - Jeuk: stopgezet

Kalender Beringen

Zondag
14
December

Expo August en Hans Put

Expo August en Hans PutVandaag Expo met werken van August Put en Hans Put en boekvoorstelling August Put in Casino van Beringen. (…)
Zondag
14
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. (…)
Zondag
14
December

Art Lutgart: Marijke Henkens-Spielereien

Art Lutgart: Marijke Henkens-SpielereienVandaag Marijke Henkens laat zich naast haar handgeschept papier ook verleiden tot speelse (…)
Zondag
14
December

Kerst in De Botermijn

Kerst in De BotermijnVandaag Crea Atelier De Botermijn stelt zijn creaties tentoon;Alle getoonde producten (…)
Zondag
14
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Trekkingfiets Essenhouten salontafel
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » 90 diploma's 'reanimeren en defibrilleren'
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie