Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

'Administratiekost tickets CC Beringen te hoog'

Maandag 1 april 2019
Gemeenteraad
'Administratiekost tickets CC Beringen te hoog' - Beringen
Voor Kobe Snyers van Groen Beringen is de administratiekost die CC Beringen aanrekent voor tickets te hoog en stelde voor om deze af te schaffen ofwel drastisch te verlagen. "Enkele weken geleden kocht ik online tickets voor een voorstelling in ons Cultureel Centrum. De tickets op zichzelf kostten €8 maar tot mijn grote verbazing kwam daar een administratiekost van €2 bij. Een kost die toch wel hoog lijkt. In verhouding tot deze ticketprijs bedraagt de administratiekost 25% van de kostprijs van een ticket. Het lijkt me dat bij de online aankoop van een ticket nochtans weinig verdere administratieve handelingen komen kijken. Deze administratiekost is weer een extra drempel voor mensen om gebruik te maken van het culturele aanbod van ons Cultureel Centrum", zegt Kobe Snyers.
Schepen van cultuur An Moons: "Ik wil graag verduidelijken dat het CC Beringen 2 euro administratiekost per online aankoop aanrekent, ongeacht het aantal tickets. Kost een ticket 19 euro, dan is die ook 2 euro of 1/10de van de ticketprijs. Die 2 euro is een tegemoetkoming voor de kosten aan Ticketmatic, die kosten aan zijn nodig om een online aankoop mogelijk te maken. Er zijn geen kosten bij bestelling van tickets aan de balie of via telefoon". Schepen An Moons antwoordde nog dat de prijssetting een verantwoordelijkheid is van de vzw CC Beringen. Ze wil op een volgende vergadering van het cultuurcentrum dit wel bespreken. Het punt van Kobe Snyers werd niet goedgekeurd.
Nieuwere berichten in 'Gemeenteraad'
  • 20/03/'26Lommel - Bezorgdheid over tekort aan huisartsen in Lommel
  • 19/03/'26Lommel - Vraag rond AI-beleid in Lommel roept discussie op
  • 17/03/'26Hamont-Achel - Groen licht voor ruimtelijke handhaving
Oudere berichten in 'Gemeenteraad'
  • 01/04/'19 Beringen - Eeuwfeestgebouw te koop
  • 01/04/'19 Beringen - De stad werkt aan beleidsplan rond erfgoed
  • 01/04/'19 Beringen - Groen vraagt vragenuurtje voor burgers

Kalender Beringen

Zaterdag
21
Maart

Marc Erkens: Geen film zonder muziek

Marc Erkens: Geen film zonder muziekVandaag De Vertellingen VII. Filmmuziek raakt, stuurt en versterkt emoties. Marc Erkens laat aan de piano (…)
Zaterdag
21
Maart

Art Lutgart: Laila Vaes

Art Lutgart: Laila VaesVandaag ‘Ik ben een geschoold kunstenaar in tekenen en grafiek maar autodidactisch in het verwerken van (…)
Zaterdag
21
Maart

Bloeiende Buurt in CoHousing TRiS

Bloeiende Buurt in CoHousing TRiSVandaag Cocreatie-dag in CoHousing TRiS. Ontdek de buurt en creëer mee een plek waar mens en natuur (…)
Zaterdag
21
Maart

Lentetocht

LentetochtVandaag De lente is er...tijd om naar buiten te gaan! Daarom...kom op zaterdag 21 maart al (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Toetsenbord Horman garagepoort
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » 'Administratiekost tickets CC Beringen te hoog'
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie