Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Baldewijns & Co verhuist naar Beringen

Dinsdag 26 juni 2018
Baldewijns & Co verhuist naar Beringen - Beringen
Baldewijns & Co uit Hasselt, actief in grondwerken, afbraak en recyclage van de daarmee gepaard gaande grondstoffen verhuist naar industrieterrein Ravenshout Noord in Beringen. De voorbije tien jaar kende de omzet van het familiebedrijf nagenoeg een verdrievoudiging. De oorspronkelijke locatie aan de Veldstraat in Kuringen had zijn grenzen al langer bereikt, en ook de vestiging aan de Albertkanaalstraat in Stokrooie zal binnen afzienbare tijd op maximale capaciteit draaien. In totaal betekent dat werk voor een zestigtal mensen. Maar om de continuïteit van die sterke groei te kunnen blijven garanderen was er nood aan extra ruimte. En die vond Baldewijns & Co uiteindelijk in Beringen.
De nieuwe terreinen in Beringen bieden meteen ook een oplossing voor de hoofdzetel in Hasselt-Kuringen. Die ligt al jaren gekneld tussen de E313, de Veldstraat en de Kuringersteenweg, met winkels als Thomas, Ava en Tom & Co als directe buren. Het plan is nu om tegen 2020 onze hoofdzetel en de activiteiten van deze locatie naar Beringen over te brengen. De gemeenteraad gaf gisteren groen licht voor de aankoop van 5ha op Industrieterrein Ravenshout Noord. Steven Lisens, zaakvoerder van Baldewijns en Co is blij met de verhuis.
“Begin 2020 wil ik verhuizen naar de nieuwe hoofdzetel die we hier gaan bouwen, en wil ik onze activiteiten verder laten groeien vanop een industriële locatie die daar perfect voor is uitgerust. Hier kunnen we onze recyclage-activiteiten verder ontwikkelen en deze site wordt de logistieke uitvalsbasis voor al onze transporten, zowel via het kanaal als via de weg. We zijn bijzonder blij de langetermijnvisie van ons bedrijf hier in Beringen verder vorm te kunnen geven en daarmee onze positie in Limburg te kunnen verankeren. Op termijn verwachten we een jobcreatie voor ongeveer 110 personen.” De hele operatie omvat een investering van om en bij de 10 miljoen euro”; zegt Steven Lisens.
Recentste nieuws Beringen
  • Do 19/03 Herken jij het spreekwoord? (8)
  • Do 19/03 Beringen - Muziek en receptie Okra Paal
  • Do 19/03 Samenwerking goed voor extra jobs
  • Do 19/03 Beringen - Lezing over goed zien
  • Do 19/03 43,8 % gebruikt nooit openbaar vervoer

Kalender Beringen

Vrijdag
20
Maart

Brihang: Cut op de set

Brihang: Cut op de setVandaag Na een rollercoaster die nu al meer dan twee jaar duurt, zoekt de grootmeester van het kleine (…)
Vrijdag
20
Maart

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.Vandaag Dreieck.triangle.driehoek is een euregionaal collectief van vrouwelijke kunstenaars uit de (…)
Vrijdag
20
Maart

DIGIPUNT in de kringloopwinkel

DIGIPUNT in de kringloopwinkelVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Vrijdag
20
Maart

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Donsjas - Merk Armani - Maat 38 2 stereo boxen
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Baldewijns & Co verhuist naar Beringen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie