Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Beringen als toeristische attractie (2)

Zaterdag 21 juli 2018
Beringen als toeristische attractie (2) - Beringen
Vandaag rijden we even langs het Kolenspoor, de nieuwste verbinding tussen de oude kolenhaven in Tervant en be-MINE. Het Kolenspoor is een mooi fietspad waarbij je op een zeer rustige en veilige manier vanuit Tervant naar Beringen-Mijn kunt fietsen. Aan de kolenhaven staat een uitkijkpunt met zicht richting Albertkanaal. Onderweg staan infoborden die het belang schetsen van deze korte spoorlijn voor de mijn maar ook voor de bewoners. Onderweg kan je gezellig iets drinken bij ACLI Koersel. Oorspronkelijk was dit een lokaal van de Italiaanse katholieke gemeenschap. Ondertussen is het een plek waar Belgen, Italianen, toeristen en lokale buurbewoners graag een lekkere Italiaanse koffie komen drinken. Uiteindelijk kom je via het Kolenspoor op de site van be-MINE. Een oude locomotief verwelkomt je. Bedoeling is om uiteindelijk het Kolenspoor toeristisch nog te verbinden met al de andere Limburgse mijnsites. (Hans Put)
Beringen als toeristische attractie (2)Beringen als toeristische attractie (2)Beringen als toeristische attractie (2)Beringen als toeristische attractie (2)
Beringen als toeristische attractie (2)Beringen als toeristische attractie (2)Beringen als toeristische attractie (2)Beringen als toeristische attractie (2)
Recentste nieuws Beringen
  • Zo 21/12 Beringen - Elfde plaats voor Turkse FC
  • Zo 21/12 Beringen - Vijfde plek voor KFC Paal-Tervant
  • Zo 21/12 Beringen - Stal Sport: 11de na 15 wedstrijden
  • Zo 21/12 Beringen - Weerstand Koersel op 3 punten van leider
  • Zo 21/12 Beringen - Een ode aan de kickbokssport

Kalender Beringen

Zondag
21
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. Elk (…)
Zondag
21
December

Natuurspeurdertjes...

Natuurspeurdertjes...Vandaag ... - 'Winterwonderen en kerstmagie.' Avontuur in de natuur voor mini-natuurhelden van 4 tot 7 (…)
Zondag
21
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Zondag
21
December

AMUSE Magic Moments 2025

AMUSE Magic Moments 2025Vandaag Op zondag 21 december zetten we de winter feestelijk in tijdens onze allereerste MAGIC (…)
Zondag
21
December

Italiaanse specialiteiten

Italiaanse specialiteitenVandaag Marktwagen met delicatessen vanuit Calabrië, speciale kersteditie
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Warme winterjas van Taifun Solomio deken wol
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Beringen als toeristische attractie (2)
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie