Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Beringen investeert te weinig volgens N-VA

Maandag 29 juni 2015
Gemeenteraad
Beringen investeert te weinig volgens N-VA - Beringen
NV-A Beringen vindt dat de stad Beringen haar huiswerk niet goed doet en dat de begroting die op de de jongste gemeenteraad werd voorgesteld een teken is van slecht beleid. Tijs Lemmens: "De cijfers bewijzen dit want amper 20% van de geplande investeringen zijn op dit moment gerealiseerd eind 2014. Daar komen dan nog de investeringsbudgetten bij die van 2015 nu al verschoven worden naar 2016 of later. Op de doorlopende dienstverlening zoals het groenonderhoud werd de afgelopen twee jaar samen voor ongeveer 12 miljoen euro niet gespendeerd of met andere woorden niet uitgevoerd. Aan dit tempo zal van de initieel geplande investeringen van ongeveer 100 miljoen euro haast niets gerealiseerd worden tegen eind 2019"
De besparingswoede van de meerderheid was volgens de NV-A niet nodig geweest. Schepen van financiën Patrick Witters (CD&V) deelt de visie van Tijs Lemmens niet en zegt dat ze besturen als een goede huisvader. "We geven niet meer uit dan we hebben en er is nu een goed spaarpotje. Dat gaat zeker nog goed van pas komen bij de realisatie van de vele werken die nog op stapel staan in het kader van de Stad naar Morgen".
Nieuwere berichten in 'Gemeenteraad'
  • 17/03/'26Hamont-Achel - Groen licht voor ruimtelijke handhaving
  • 12/03/'26Lommel - Discussie over toeristenbelasting in Lommel
  • 12/03/'26Pelt - Fietspad achter Heuf tijdelijk afgesloten
Oudere berichten in 'Gemeenteraad'
  • 22/06/'15 Lommel - Morgen de juni-gemeenteraad
  • 17/06/'15 Beringen - Parkeren op de middenberm tijdens Paal markt
  • 17/06/'15 Beringen - Stad Beringen zonder parkeerwachter

Kalender Beringen

Woensdag
18
Maart

Live Academie

Live AcademieVandaag De Academie Muziek en Woord en de bibliotheek bieden Berings talent graag een podium. Daarom (…)
Donderdag
19
Maart

Pauline Stephan & Fatjona Maliqi

Pauline Stephan & Fatjona MaliqiMorgen Pauline Stephan, celliste, en Fatjona Maliqi, pianiste, ontmoetten elkaar in 2015 tijdens (…)
Donderdag
19
Maart

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaMorgen Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Donsjas - Merk Armani - Maat 38 Fiets Batavus
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Beringen investeert te weinig volgens N-VA
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie