Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Beringen Leeft, welkom bij ons!

Zaterdag 25 augustus 2018
Beringen Leeft, welkom bij ons! - Beringen
De commotie rond de stelling dat Beringen dood is, blijft duren. Gisteren verscheen een artikel waar  een aantal horecazaken klaagt over de leefbaarheid van Beringen-centrum. Maar ze blijven de wind van voren krijgen. De Beringse handelaars reageren vandaag op facebook met filmpjes met als titel: Beringen leeft, welkom bij ons!. Ook schepen van economie en lokale middenstand Gilbert Lambrechts reageert op het verhaal. "Tot mijn spijt moest ik vrijdag in HBVL lezen dat het centrum van Beringen dood is. Deze ‘roep’ wordt door de horeca op de markt gedaan. Gelukkig lezen we de dag erna een meer positief verhaal van de andere handelaars. We hebben deze legislatuur verschillende initiatieven genomen om het centrum te doen herleven. De vzw centrummanagement werd opgericht, maar helaas stelden we vast dat er op bijna geen enkele vergadering iemand van de horeca aanwezig is geweest. Het kernwinkelgebied werd afgelijnd en een subsidiereglement om leegstand tegen te gaan werd in het leven geroepen. Verschillende nieuwe initiatieven zoals Beringen Beach en de Bruegelfeesten werden met groot succes onthaald en onder mijn bevoegdheid opgestart. Bij de planning tot herinrichting van de markt werd vooral rekening gehouden met de opmerkingen van het buurtplatform en het centrummanagement, zodat de bereikbaarheid van de handelaars in het centrum optimaal zou blijven. Meer konden we tot hier toe niet doen. Alles heeft helaas zijn tijd nodig. Ondertussen zijn de plannen voor de invulling van de scholensites concreet en de herinrichting van de markt wordt dit jaar nog afgesloten. Binnen twee jaar zal Beringen centrum er eindelijk heel anders uitzien en dan zal de horeca ongetwijfeld zijn kansen krijgen en zijn vruchten kunnen plukken. Beringen leeft meer dan ooit!", zegt schepen Lambrechts.
Recentste nieuws Beringen
  • Di 17/03 Beringen - Remise 56 lanceert: Sint-Patrick stout
  • Di 17/03 Beringen - Fil Vanmol overleden
  • Di 17/03 Aantal echtscheidingen blijft stabiel
  • Di 17/03 Dag van de Fietshelm
  • Di 17/03 Provinciale staking De Lijn

Kalender Beringen

Dinsdag
17
Maart

Lezing 'Slapen op latere leeftijd'

Lezing 'Slapen op latere leeftijd'Vandaag Tijdens deze lezing gaat Sandra, auteur van het boek ‘Slaapwel’ dieper in op een thema dat ons (…)
Dinsdag
17
Maart

Lezing " Slaapwel"

Lezing Vandaag Sandra Pirrera schreef het boek 'Slaapwel, een goede nachtrust voor een langer leven' en geeft (…)
Dinsdag
17
Maart

DIGIPUNT in de Klitsberg

DIGIPUNT in de KlitsbergVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Dinsdag
17
Maart

Inloophuis Dementie

Inloophuis DementieVandaag In het inloophuis krijg je informatie over dementie, hulp bij het vinden van de juiste (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Bruine lederen jas. Fiets Batavus
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Beringen Leeft, welkom bij ons!
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie