Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Berings koppel investeert in ZwartGoud

Maandag 8 mei 2017
Berings koppel investeert in ZwartGoud - Beringen
Tom De Weyer & Sophie Naze uit Beringen en zaakvoerders van de horecagroep Taste Catering kochten de directeurswoning van oud-directeur-gerant Lycops, op de mijnsite in Zolder. De villa ligt vlak tegenover Watt17, de oude elektriciteitscentrale die Taste Catering sinds 2014 als eventlocatie uitbaat. Het bedrijf investeert hiermee ruim 1 miljoen euro om er een uniek huiskamerconcept tot stand te brengen.
“De woning werd gebouwd in 1924 en bestaat uit 4 verdiepingen van in totaal 600 m² oppervlakte met daarbij een grote tuin van 80 are,” zegt Tom De Weyer. “Op bovenste verdiepingen richten we kantoren in, zowel voor eigen gebruik als om te verhuren aan een externe partner. Het gelijkvloers en de kelder geven invulling aan ons nieuwe event- en cateringconcept ZwartGoud, een besloten huiskamerrestaurant voor particulieren en bedrijven".
Met dit nieuwe huiskamerconcept gaat Taste Catering in op de vraag van klanten naar kleinere high-end eventlocaties. “We beschikken nu over een park waarin mensen tot rust kunnen komen tijdens vergaderingen maar tegelijk ook hun ceremonie in het groen bij trouwfeesten kunnen houden,” aldus de zaakvoerder.
De renovatiewerken zijn al gestart en de opening is gepland voor najaar 2017.

Recentste nieuws Beringen
  • Di 10/03 Beringen - Slagen tijdens carnavalstoet
  • Di 10/03 Beringen - Wasseven terug open
  • Di 10/03 F35 als blikvanger op Sanicole Airshow
  • Di 10/03 Beringen - Petitie tegen afbouw buslijnen
  • Di 10/03 Beringen - Lekkere pannenkoekendag

Kalender Beringen

Dinsdag
10
Maart

DIGIPUNT in de Klitsberg

DIGIPUNT in de KlitsbergVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Dinsdag
10
Maart

Inkijkdagen campus Corsala

Inkijkdagen campus CorsalaVandaag Kom tijdens onze inkijkdagen op dinsdag 10 maart (14.00 tot 16.30 uur) en vrijdag 13 maart (10.00 (…)
Woensdag
11
Maart

Volksiftar

VolksiftarMorgen Ter gelegenheid van de Ramadan organiseert Fedactio Limburg opnieuw een iftar/Ramadandiner voor (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Toetsenbord 2 electrische fietsen :gazelle maat
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Berings koppel investeert in ZwartGoud
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie