Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Bouwprojecten in centrum uit de startblokken

Woensdag 15 juli 2020
Bouwprojecten in centrum uit de startblokken - Beringen
Vorige week werden de contracten voor de bouw van de projecten Markant Gebouw, Mayor en Maison ondertekend. Nu kan de bouw snel gerealiseerd worden. De fundamenten voor de projecten werden al gelegd ondanks dat de vergunningen nog niet in orde waren. Een procedurekwestie zorgde voor enige vertraging. Maar niets staat de bouw nu nog in de weg. En er is heel veel interesse om in het nieuwe centrum van Beringen te komen wonen.
"Ondanks dat de vergunning nog niet in orde was, hebben we toch al voor 20% aan reservaties kunnen afsluiten. Deze reservaties worden in de loop van komende weken gerealiseerd naar een definitieve verkoop. Hieruit kunnen we wel afleiden dat het project een groot succes is. Er is vraag achter elk gebouw, zowel het Markant, de Mayor als de Maison. Hier zien we een gelijklopende interesse terugkomen", zegt Jessie Van Diest van vastgoedmakelaar Marc Swevers.
Het opvallendste gebouw wordt het Markant Gebouw, dat op de plaats van het oude stadhuis komt. Hier komt een handelsruimte en 12 luxeappartementen. Opvallend is hier de gevel met klimplanten. De projectontwikkelaar heeft een akkoord met apotheek Demeulenaere. Deze zal verhuizen naar de commerciële plint op het gelijkvloers. Hierdoor kunnen we aan het historische apotheekgebouw een meer actieve publieksfunctie geven met een invulling als Brasserie Grand Café.
Aan de Graaf van Loonstraat komen twee nieuwe woonvolumes. Residentie Maison, dwars op de Graaf van Loonstraat, wordt ingevuld met 55 meegroei-appartementen.
Residentie Mayor, parallel met de Graaf van Loonstraat, omvat 28 luxe-appartementen met inpandige terrassen die uitgeven op het nieuwe binnenplein tussen de bibliotheek en het nieuwe stadhuis.
Bouwprojecten in centrum uit de startblokkenBouwprojecten in centrum uit de startblokkenBouwprojecten in centrum uit de startblokkenBouwprojecten in centrum uit de startblokken
Recentste nieuws Beringen
  • Vr 28/08 Beringen - Kort maar fel onweer
  • Vr 28/08 Beringen - Ontbijt Middenstand Paal bij Albrecht & Co
  • Vr 28/08 Beringen - Everzwijnen op Kioskplein
  • Vr 28/08 Beringen - HSC Beringen geeft forfait voor 2 wedstrijden
  • Vr 28/08 Beringen - Starters kunnen handelspand huren aan lagere prijs

Kalender Beringen

Vrijdag
28
Augustus

FietsFotoZoekTocht RAAK KOERSEL 2026

FietsFotoZoekTocht RAAK KOERSEL 2026Vandaag Gezellig fietsen in en rond Koersel. Antwoorden zoeken en mooie prijzen winnen! Formulieren te (…)
Vrijdag
28
Augustus

Toon gezet - Samen klinkt beter!

Toon gezet - Samen klinkt beter!Vandaag Hou jij van zingen in groep en heb je zin in een gezellige, verbindende avond vol muziek? Kom (…)
Zaterdag
29
Augustus

FietsFotoZoekTocht RAAK KOERSEL 2026

FietsFotoZoekTocht RAAK KOERSEL 2026Morgen Gezellig fietsen in en rond Koersel. Antwoorden zoeken en mooie prijzen winnen! Formulieren (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
16/07
Voor: Frans Jonkers

Innige deelneming, veel sterkte

Hilde Vandenbon
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Essenhouten salontafel Weide te koop
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Bouwprojecten in centrum uit de startblokken
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie