Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Camera’s houden vrachtverkeer uit woonstraten

Donderdag 26 september 2019
Camera’s houden vrachtverkeer uit woonstraten - Beringen
Het Agentschap Wegen en Verkeer (AWV) maakte vorig jaar werk van de verlenging van de N73 vanaf de E313 tot over het Albertkanaal in Ham, op de grens met Tessenderlo en Beringen. Dit zorgt voor een betere ontsluiting van de ontwikkelingen rond de kolenhaven van Beringen, Ravenshout-Noord en de bedrijvenzone Truibroek, allen ten oosten van het Albertkanaal. Om het zwaar doorgaand verkeer uit de omliggende woonstraten in Ham en Beverlo te weren, worden nu ook elektronische vrachtwagensluizen geplaatst.
Dit najaar plaatst het Agentschap Wegen en Verkeer elektronische vrachtwagensluizen op 3 trajecten in de omgeving. Dit om te vermijden dat zwaar verkeer de lokale gemeentewegen in Ham en Beverlo (Beringen) van en naar de E313 zouden gebruiken. Vrachtverkeer hoort immers thuis op de gewestwegen, die daar beter op voorzien zijn. De camera ter hoogte van de N73 is de centrale schakel. Deze staat in verbinding met de camera’s op de drie gemeentewegen Nijverheidsweg en Wasseven (Ham) en Zuidstraat (Beringen). De slimme camera’s registreren alle voertuigen en filteren hieruit het zwaar verkeer. Indien de tijdsopname tussen de N73 en de camera in de woonstraat te kort is, wordt de vrachtwagen beschouwd als doorgaand verkeer, en kan de politie beboeten.
Vanaf eind september gaat op de vier locaties de plaatsing van het systeem van start (palen, elektronica, kasten, kabels, aansluitingen, camera’s,...). De werken vinden hoofdzakelijk in de wegberm plaats, met zeer beperkte verkeershinder. Ze kunnen in totaal zo’n 2,5 maanden in beslag nemen.Later volgt de activatie van het systeem door de politie, die ook verantwoordelijk is voor het beheer van de beelden. (foto AWV)
Recentste nieuws Beringen
  • Zo 30/08 Auto over de kop: chauffeur ongedeerd
  • Zo 30/08 Beringen - Werken waterleiding in Paal
  • Zo 30/08 Beringen - 3 awards voor Belgian Cycling Factory
  • Zo 30/08 Beringen - Beringen FC mist start niet
  • Zo 30/08 Beringen - Weerstand Koersel B - Achel VV B 1-1

Kalender Beringen

Zondag
30
Augustus

FietsFotoZoekTocht RAAK KOERSEL 2026

FietsFotoZoekTocht RAAK KOERSEL 2026Vandaag Gezellig fietsen in en rond Koersel. Antwoorden zoeken en mooie prijzen winnen! Formulieren te (…)
Zondag
30
Augustus

Avontuur naar de top van de terril

Avontuur naar de top van de terrilVandaag De mijnterril van Heusden-Zolder steekt 80 meter boven de omgeving uit. Van op de top heb je (…)
Maandag
31
Augustus

FietsFotoZoekTocht RAAK KOERSEL 2026

FietsFotoZoekTocht RAAK KOERSEL 2026Morgen Gezellig fietsen in en rond Koersel. Antwoorden zoeken en mooie prijzen winnen! Formulieren (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
16/07
Voor: Frans Jonkers

Innige deelneming, veel sterkte

Hilde Vandenbon
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Bloembak Houten staander met glazen sierkom
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Iraaks paspoort en identiteitskaart
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Camera’s houden vrachtverkeer uit woonstraten
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie