Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Coronastudie door stad Beringen

Zaterdag 10 oktober 2020
Coronastudie door stad Beringen - Beringen
De gevolgen van de coronapandemie laten zich op zowat elk levensdomein gelden. Wat de concrete omvang van de lange termijn impact betreft is het echter nog altijd koffiedik kijken. “Om een helder beeld te krijgen rond hoe we onze inwoners, ondernemers, jeugd-, cultuur- en sportverenigingen, zorgcentra en scholen best optimaal bijstaan, lanceren we een bevraging. De Corona-Impact Monitor moet ons helpen om ons beleid beter af te stemmen op de concrete noden van de Beringenaar,” steekt schepen van participatiebeleid Jessie De Weyer van wal.
De Corona-Impact Monitor Lokale Besturen werd ontwikkeld door Universiteit Hasselt en De Betrokken Partij en meet de impact van de pandemie op de inwoners en het socio-economisch weefsel in steden en gemeenten. Ook stad Beringen tekent nu in op het project en lanceert de bevraging bij eigen inwoners.
“Het is een wetenschappelijk onderbouwde vragenlijst op maat van onze stad. Concreet worden er meer dan 100 indicatoren gemeten op 10 relevante lokale beleidsdomeinen, zoals sport, cultuur, politie, kwaliteit van de dienstverlening, toerisme, lokale economie, zorg en gezondheid,” vervolgt de schepen De Weyer.
Het onderzoek loopt van 10 oktober tot 10 november. De bevraging gebeurt online op een zeer gebruiksvriendelijke manier en zonder te veel tijdsbeslag. “De meetresultaten zullen een sterke basis vormen om onze beleidsplannen bij te sturen en af te stemmen op de actuele noden,” besluit de schepen.
De stad roept dan ook alle burgers op om van zich te laten horen. Surf naar www.beringen.be/coronaonderzoek om de vragenlijst terug te vinden.
Recentste nieuws Beringen
  • Ma 10/11 Beringen - Kasper Eersels overleden
  • Ma 10/11 Beringen - Herdenkingen in Tervant en Paal
  • Ma 10/11 Beringen - Onthaalgebouw gerestaureerd
  • Ma 10/11 Beringen - Dag van de Ambachten: live vanuit Beringen
  • Ma 10/11 Het goede voorbeeld is er niet altijd

Kalender Beringen

Maandag
10
November

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
10
November

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
10
November

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-Mijn

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-MijnVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
10
November

Te Gekke Wandeling

Te Gekke WandelingVandaag Bewust bewegen, waarnemen en ademhalen o.l.v. Bart Hendrickx Bewegen in de buitenlucht versterkt (…)
Maandag
10
November

Wisselwerking: Liesbet Nouwen

Wisselwerking: Liesbet NouwenVandaag Ik laat mij vooral inspireren door de natuur, met al haar grillen, kleuren en structuren. Ik maak (…)
Maandag
10
November

Film: The Disappearance of Josef Mengele

Film: The Disappearance of Josef MengeleVandaag Na de Tweede Wereldoorlog vlucht Josef Mengele, de nazi-arts van Auschwitz, naar Zuid-Amerika om (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
29/09
Voor: michel en annette meykens

proficiat michel en annette,van yvo en nadia

yvo,nadia kenis-reynders
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
De zeven zussen Donsjas - Merk Armani - Maat 38
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Hartverwarmende herfstactie
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Coronastudie door stad Beringen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie