Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Creatieve week in wijk Steenveld

Woensdag 18 juli 2018
Creatieve week in wijk Steenveld - Beringen
Het gonst al drie dagen van de bedrijvigheid in het open atelier van het buurthuis Steenveld in Koersel. Vanuit de buurtwerking sloegen buurtwerker Liesbeth Brusselaers en bewoner/creatieve duizendpoot Giorgio Angelini de handen in elkaar. Giorgio woont al vele jaren in Steenveld en het buurthuis was een ideale plaats dicht bij huis om zijn werken tentoon te stellen. Op zondag 15 juli openden ze de creatieve week met 20 van zijn werken en enkele mandala’s van Yves Leys. "Iedereen, met ervaring of zonder ervaring, is deze week welkom om zijn creatieve kant te tonen. Schilder Paul Frison en zijn vrouw Anni Thére staan ons deze week bij met hun kennis en expertise. Ook Yves Leys en Victoire Thewys gaven een interessante creatieve workshop deze week. Op donderdag 16 juli van 14u tot 16u gaat de laatste workshop door en kan iedereen de werken komen bewonderen. Vanuit de buurtwerking willen ze de bewoners de kans geven om creatief aan de slag te gaan. Het is een mini project van, voor en door de bewoners", zegt Liesbeth Brusselaers. Het is een mooi project waarbij mensen verbonden worden door creativiteit.
Creatieve week in wijk SteenveldCreatieve week in wijk SteenveldCreatieve week in wijk SteenveldCreatieve week in wijk SteenveldCreatieve week in wijk SteenveldCreatieve week in wijk Steenveld
Recentste nieuws Beringen
  • Zo 15/03 Beringen - Talent in de tent
  • Zo 15/03 Beringen - Internationaal Aikido seminarie
  • Zo 15/03 Beringen - Lentefeest Okra Beringen-Noord
  • Zo 15/03 Soulmates: 15 maart '26
  • Za 14/03 Beringen - W. Koersel A klopt Torpedo Hasselt

Kalender Beringen

Zondag
15
Maart

Meneer Monster: Over een kleine mol

Meneer Monster: Over een kleine molVandaag De populaire voorstelling Over een mol die wilde weten wie er op zijn kop gepoept heeft is terug! (…)
Zondag
15
Maart

Meneer Monster: Over een kleine mol

Meneer Monster: Over een kleine molVandaag De populaire voorstelling Over een mol die wilde weten wie er op zijn kop gepoept heeft is terug! (…)
Zondag
15
Maart

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.Vandaag Dreieck.triangle.driehoek is een euregionaal collectief van vrouwelijke kunstenaars uit de (…)
Zondag
15
Maart

Art Lutgart: Laila Vaes

Art Lutgart: Laila VaesVandaag ‘Ik ben een geschoold kunstenaar in tekenen en grafiek maar autodidactisch in het (…)
Zondag
15
Maart

Magic Music

Magic MusicVandaag Met veel plezier nodigen wij u uit op ons Voorjaarsconcert Magic Music, waar (…)
Zondag
15
Maart

Natuurspeurdertjes...

Natuurspeurdertjes...Vandaag ...'Ogen, oren en neusjes open.' Op avontuur in de natuur voor (…)
Zondag
15
Maart

2de handsbeurs baby- en kinderartikelen

2de handsbeurs baby- en kinderartikelenVandaag Zijn je kinderen hun kleuterkleedjes ontgroeid ? Of verwacht je (…)
Zondag
15
Maart

Peutercafé : knuffelturnen

Peutercafé : knuffelturnenVandaag Knuffelturnen is een plezierige manier van bewegen voor peuters (…)
Zondag
15
Maart

Timeless

TimelessVandaag Gezellige dansnamiddag op zondag met live muziek, mix van de (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Zwarte damesgilet Terracotta potten
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Creatieve week in wijk Steenveld
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie