Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Eerste Limburgse vogelbeschermengelen voorgesteld

Dinsdag 13 juni 2017
Eerste Limburgse vogelbeschermengelen voorgesteld - Beringen
In Koersel werden vandaag de eerste vogelbeschermengelen van Vogelbescherming Vlaanderen voorgesteld. Bedoeling is om roofvogels in de toekomst nog beter te beschermen. "We zijn heel trots om vandaag onze eerste roofvogelafdeling voor Vogelbescherming Vlaanderen voor te stellen. We merken al jaren dat het houden en het optreden met roofvogels in stijgende lijn is. We zien heel veel zogenaamde valkeniers op markten en braderijen. En dat kan voor ons niet meer. Daarom gaan onze vrijwilligers, de vogelbeschermengelen de overheid en organisatoren van dergelijke evenementen proberen te overtuigen om af te zien van roofvogelshows", zegt Frederik Thoelen van Vogelbescherming Vlaanderen.
Stephan Put uit Koersel is één van die vogelbeschermengelen. "Ik ben ingegaan op de oproep van Vogelbescherming Vlaanderen. Ik zie dat hier in onze streek veel roofvogels vergiftigd worden en dat kan uiteraard niet. Ik wil de mensen sensibiliseren maar ook bij de lokale overheid gaan onderhandelen om voortaan geen shows met roofvogels meer te organiseren in Beringen", zegt Stephan Put.
"'We willen graag een politiecodex uitwerken voor steden of gemeenten om geen roofvogelshows meer te organiseren", zegt Frederik nog.
Er zijn al een tiental collega's van Stephan die in de Limburgse groep zitten.
Heb jij ook interesse? Dan kan je terecht op de website vogelbeschermengel.be of via mail roofvogels.limburg[!]vogelbescherming.be
Eerste Limburgse vogelbeschermengelen voorgesteldEerste Limburgse vogelbeschermengelen voorgesteldEerste Limburgse vogelbeschermengelen voorgesteldEerste Limburgse vogelbeschermengelen voorgesteld
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 10/12 Herkende jij het spreekwoord? (1)
  • Wo 10/12 Beringen - Marc Pilat overleden
  • Wo 10/12 Beringen - Lezing: Iedereen miljonair
  • Wo 10/12 Beringen - Beringenaar voor Mechelse rechtbank
  • Wo 10/12 Netto inkomen: bijna 275 miljard euro

Kalender Beringen

Donderdag
11
December

Cinzia Bartoli: Pianorecital

Cinzia Bartoli: PianorecitalVandaag Cinzia Bartoli is een begenadigd pianiste die reeds meerdere prijzen in ontvangst mocht nemen en (…)
Donderdag
11
December

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Donderdag
11
December

Art Lutgart: Marijke Henkens-Spielereien

Art Lutgart: Marijke Henkens-SpielereienVandaag Marijke Henkens laat zich naast haar handgeschept papier ook verleiden tot speelse (…)
Donderdag
11
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En (…)
Donderdag
11
December

Kerstbloemschikken

KerstbloemschikkenVandaag De feestdagen staan voor de deur en wat is een betere manier om je huis te (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Lederen vestje Donsjas - Merk Armani - Maat 38
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Eerste Limburgse vogelbeschermengelen voorgesteld
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie