Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Expo stadsfotografen in Beringse bib

Woensdag 1 december 2021
Expo stadsfotografen in Beringse bib - Beringen
Stad Beringen organiseert een fototentoonstelling van de mooiste werken van het afgelopen jaar gemaakt door eigen stadsfotografen. “De fotografen maken in opdracht van onze diensten geregeld beelden van specifieke gebeurtenissen in onze mooie stad of gewoon van de omgeving in en rond Beringen. En daar zitten heel wat pareltjes tussen, die we het grote publiek zeker niet willen onthouden!” vertelt burgemeester Thomas Vints enthousiast.
Sinds de vernieuwing biedt de bibliotheek meer ruimte voor tentoonstelling en ontmoeting. “Er is dan ook geen betere plek om de mooiste beelden van onze stad met onze inwoners te delen. Met deze expo willen we onze appreciatie uiten en tegelijk ook het concept van de stadsfotografen en hun werking in de spotlights zetten. Naast de werken van de huidige stadsfotografen, wordt er ook een hommage gehouden aan Johny Broeders, de stadsfotograaf die deze zomer overleed,” vult schepen van Bibliotheek Jessie De Weyer aan.
De hele maand december kan je tijdens de openingsuren van de bibliotheek het werk van de Beringse stadsfotografen bewonderen. Op 1 december gaat de tentoonstelling van start met een twee uur durende workshop vol tips & tricks gegeven door Jelle Canipel en Joris Put, twee fotografen van eigen bodem.
“De workshop is bedoeld voor liefhebbers van fotografie, amateurfotografen en hopelijk ook geïnteresseerde potentiële nieuwe stadsfotografen die zich willen aansluiten tot de bestaande poule. We zijn steeds op zoek naar nieuwe stadsfotografen om ons team te versterken en om onze prachtige stad in beeld te brengen,” besluit de burgemeester.
Wil je zelf ook stadsfotograaf worden? Meer info vind je op deze pagina.
Inschrijven voor de workshop kan nog via deze link.
Recentste nieuws Beringen
  • Zo 11/01 Beringen - Thibau Nys kroont zich Belgisch kampioen
  • Zo 11/01 Beringen - Danny Gils overleden
  • Zo 11/01 Beringen - Fanbal Jarne Bervoets: klaar voor nieuw hoofdstuk
  • Zo 11/01 Soulmates: 11 januari '26
  • Za 10/01 Beringen - Gezelligheid troef bij Paal Vlamt

Kalender Beringen

Maandag
12
Januari

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
12
Januari

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-Mijn

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-MijnVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
12
Januari

ELAN Filmavonden: 'Blue Moon'

ELAN Filmavonden: 'Blue Moon'Vandaag In deze biografische prent brengt Richard Linklater ode aan Lorenz Hart, tekstschrijver van (…)
Maandag
12
Januari

Wisselwerking: Angelique Treur

Wisselwerking: Angelique TreurVandaag Couleur Locale: tem 22 februari 2026. ‘Sinds 2015 volg ik avondschool Fotografie op CVO De (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Cd's naar keuze Trekkingfiets
Te koop
Te koop
Te koop
Verloren
Freya (kattin)
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Expo stadsfotografen in Beringse bib
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie