Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

FIT-Movement in Paal

Dinsdag 28 maart 2017
FIT-Movement in Paal - Beringen
Kim Van Acker en Wim Schoofs uit Paal houden er sinds kort een gezonde levensstijl op na en willen dat delen met anderen. Via FIT-Movement roepen ze iedereen op om elke zondagochtend te joggen of te sporten aan de Paalse Plas.
"Wij hebben dit idee gelanceerd omdat we mensen willen bewust maken van de belangrijkheid van een gezonde levensstijl. We hebben zo’n stukje prachtige natuur vlakbij en elke Beringenaar zou dit moeten gezien hebben. Door samen te wandelen of joggen, op een economische haalbare en toegankelijke manier, wordt een ‘beweging’ gecreëerd waarbij iedereen makkelijk kan aansluiten. Met of zonder hond, met of zonder buggy, alles kan. Iedereen op zijn eigen tempo. Ondertussen werden nieuwe vriendschappen gecreëerd, mensen krijgen meer energie, stimuleren en motiveren mekaar. We zijn nog maar met een kleine groep maar elke week komen er nieuwe mensen bij. Het is geweldig om het aantal elke week te zien groeien", vertelt Kim enthousiast.
Iedereen is welkom elke zondag om 9u 30 aan het fietscafé. Deelnemen is gratis.

Recentste nieuws Beringen
  • Ma 9/03 Beringen - Vijf jaar gevorderd voor misbruik
  • Ma 9/03 Stakingen bij openbaar vervoer
  • Ma 9/03 Beringen - Nog geen podium voor team Hans Corvers
  • Ma 9/03 Beringen - Robert Kennes overleden
  • Ma 9/03 Loopcriterium in volle zon

Kalender Beringen

Maandag
9
Maart

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
9
Maart

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-Mijn

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-MijnVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
9
Maart

Wisselwerking: Mireille Plees

Wisselwerking: Mireille PleesVandaag Mijn werk weerspiegelt mijn eigenzinnige benadering: ik schilder zonder vaste kaders of vooraf (…)
Maandag
9
Maart

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.Vandaag Dreieck.triangle.driehoek is een euregionaal collectief van vrouwelijke kunstenaars uit de (…)
Maandag
9
Maart

Film: 'Daens' + Q&A met Stijn Coninx

Film: 'Daens' + Q&A met Stijn ConinxVandaag ‘Daens’ vertelt het aangrijpende verhaal van priester Daens en zijn strijd tegen sociale (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Toetsenbord Trekkingfiets
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » FIT-Movement in Paal
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie