Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Freinetschool De Step zoekt sponsors

Vrijdag 6 januari 2017
Freinetschool De Step zoekt sponsors - Beringen
Het 'Team Meesterbouwers' van Freinetschool De Step uit Beringen mag na het behalen van de Champions Award in Hasselt deelnemen aan de Beneluxfinale van de FIRST LEGO LEAGUE in het Deltioncollege in het Nederlandse Zwolle.
De FIRST (For Inspiration and Recognition of Science and Technology) LEGO LEAGUE is een wedstrijd voor kinderen tussen 8 en 14 jaar waaraan 82 landen over de hele wereld deelnemen. De wedstrijd bestaat uit een robotica - en onderzoeksgedeelte in een bepaald thema. Het thema van dit jaar is 'Animal Allies', waarbij de kinderen moeten proberen om de samenwerking tussen mens en dier te verbeteren.
Team 'Meesterbouwers' ontwierp de 'Super Sonic Beugel', deze moet een blindengeleidehond helpen om zijn baasje veiliger te laten oversteken op straat. Het grootste gevaar komt van elektrische auto's die geruisloos rijden en daarvoor hebben de kinderen de slimme beugel bedacht, die is voorzien van sensoren, een camera en een radio-ontvanger. Het handvat van de beugel trilt wanneer een auto, fietser of voetganger aankomt. Tijdens de Beneluxfinale zal ons Team Meesterbouwers het opnemen tegen 49 andere teams uit België, Nederland en Luxemburg.
"We zijn echter nog op zoek naar bedrijven die ons willen sponsoren om aan deze finale te kunnen deelnemen. We hebben geld nodig voor het vervoer, het verblijf, het opbouwen van onze stand en het drukken van onze flyers. Het sponsorbedrag is vrij te kiezen en wij zorgen ervoor dat de naam van jullie bedrijf terug te vinden is op onze stand. Wil je geen geldbedrag sponsoren, dan kan je nog steeds iets voor ons betekenen. We zijn nog op zoek naar gadgets om uit te delen aan de andere deelnemende teams tijdens de Beneluxfinale in Zwolle. Ook hiermee kan je ons een dienst bewijzen", laten de kinderen weten.
Voor meer info kan je contact opnemen met Elly Kennes: paars[!]destep.be of met onze school info[!]destep.be (011/42.29.77)
Recentste nieuws Beringen
  • Vr 19/12 Beringen - Gisèle Beutels overleden
  • Vr 19/12 Gemiddeld 3,7 uur per dag online
  • Vr 19/12 Beringen - Kerstfeest Koekentroef
  • Vr 19/12 Beringen - Beringen Boomt verder
  • Vr 19/12 Beringen - Een mooie ode aan Caroline Pauwels

Kalender Beringen

Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de kringloopwinkel

DIGIPUNT in de kringloopwinkelVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

DIGIPUNT in de bibliotheek

DIGIPUNT in de bibliotheekVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
19
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. Elk (…)
Vrijdag
19
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Vrijdag
19
December

Kerstmarkt de Klitsberg

Kerstmarkt de KlitsbergVandaag Kom helemaal in de kerstsfeer op onze gezellige kerstmarkt! Geniet van: - vers gebakken (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Solomio deken wol Trekkingfiets
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Freinetschool De Step zoekt sponsors
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie