Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Groen vraagt en krijgt meer AED-toestellen

Maandag 28 juni 2021
Gemeenteraad
Groen vraagt en krijgt meer AED-toestellen - Beringen
Groen Beringen deed een voorstel om meer AED-toestellen te plaatsen aan openbare gebouwen van de stad zoals de COR of het Casino. "In onze stad zijn er minstens 9 AED-toestellen beschikbaar en sinds de toekenning van het label Hartveilige Stad in 2016 hebben ongeveer 300 mensen een opleiding gevolgd om deze toestellen te bedienen. Een AED-toestel is een automatische externe defibrilator en kan in combinatie met reanimatie van cruciaal belang zijn in het redden van personen met een hartstilstand. Deze AED-toestellen hangen buiten op verschillende plaatsen, zoals de sporthallen van Koersel, Beverlo en Paal. De overige hangen aan ’t Fonteintje, Paalse Plas, turnzaal SAC, Mijn-stadion, Dienst Toerisme en het toestel van het oud stadhuis hangt aan de sportzaal van het Spectrumcollege", zegt Meral Özcan.
En dat mag gerust wat meer zijn voor Groen. "We vragen ook dat de Stad Beringen scholen, organisaties en bedrijven sensibiliseert om AED-toestellen te plaatsen op publiek toegankelijke plaatsen. En samen met Rode Kruis Beringen vormingen blijft ondersteunen om nog meer personen te opleiden om onze stad nog meer hartveilig te maken", zegt Özcan nog. Burgemeester Vints (CD&V) had goed nieuws voor college Özcan. "Er komen zeker nieuwe toestellen op een aantal publieke locaties. We zullen verder blijven sensibiliseren, sportclubs kunnen trouwens ook subsidies krijgen om een AED-toestel aan te schaffen. Ook het luik opleidingen zullen we terug opnemen".
Nieuwere berichten in 'Gemeenteraad'
  • 19/12/'25Lommel - Meerjarenplan: PLANET
  • 19/12/'25Pelt - Gemeente stelt meerjarenplan 2026-2031 voor
  • 19/12/'25Pelt - Marathonzitting gemeenteraad Pelt
Oudere berichten in 'Gemeenteraad'
  • 28/06/'21 Beringen - Hoe staat het met de ontwikkelingen in Paal?
  • 28/06/'21 Beringen - Voorstel om woonuitbreidingsgebieden te vrijwaren
  • 28/06/'21 Beringen - 'Geen extra verkeer voor Steenstortstraat'

Kalender Beringen

Zaterdag
20
December

Radio Guga: Ondersteboven

Radio Guga: OnderstebovenVandaag Zet je schrap voor een verrassende avond, want Radio Guga is terug! In de theatershow (…)
Zaterdag
20
December

Levende Bibliotheek in de Bib van Berin

Levende Bibliotheek in de Bib van BerinVandaag Een boek lezen is boeiend, maar een écht levensverhaal horen recht uit de mond van (…)
Zaterdag
20
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei (…)
Zaterdag
20
December

Koersel Kerst

Koersel KerstVandaag Op zaterdag 20 en zondag 21 december verandert het centrum van Koersel in een (…)
Zaterdag
20
December

Kerstconcert

KerstconcertVandaag Kerstconcert 'Onder Ons Koersel' Treden op : Percussionata Koninklijke (…)
Zaterdag
20
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Trekkingfiets Mandoline snijmachine
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Groen vraagt en krijgt meer AED-toestellen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie