Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Hannelore Vens vindt de liefde in Beringen

Dinsdag 2 juni 2020
Hannelore Vens vindt de liefde in Beringen - Beringen
Deze ochtend hadden we in hoeve Genemeer ook een openhartig gesprek met atlete Hannelore Vens. Hannelore verloor door een ongeval haar beide benen maar opgeven staat niet in haar woordenboek. Ze is een straffe paralympisch zwemster en Vlaanderen kent Hannelore van het tv-programma 'Over Winnaars' waar ze de samen met Koen Wauters de Machu Pichu beklom op haar beenprotheses. Nu heeft de West-Vlaamse de grote liefde gevonden in de schaduw van de Beringse mijnterril. Sinds een paar weken heeft ze haar intrek genomen bij Kim Janssens, de uitbater hoeve Genemeer in Beverlo. De ogen van Kim en Hannelore fonkelen even fel als de stralende ochtendzon. We kregen zowaar een mooi liefdesverhaal op ons bord.
"Ik was vorig jaar met een paar vrienden op fietsvakantie in Limburg. Op 1 augustus logeerden we in de hoeve Genemeer en we waren met ons groepje van vijf de enige klanten. Daarom vroeg ik Kim om met ons mee te gaan dineren. We hebben een beetje moeten aandringen en uiteindelijk ging hij toch met ons mee naar Remise 56", lacht Hannelore.
En dat was de start van een nieuw avontuur. Cupido was er die avond nog niet maar loerde om de hoek.
"Na het diner zijn we terug naar Beverlo gekomen. De anderen gingen vroeg slapen maar ik heb samen met Kim nog heel lang gepraat onder een mooie sterrenhemel. We hadden meteen een match, het was of we elkaar al heel lang kenden", zegt Hannelore.
Na de fietsvakantie nam Hannelore met een korte kus afscheid van Kim. Beiden hielden contact via Facebook. In maart van dit jaar was Kim in Waregem voor een beurs en werd er opnieuw afgesproken. De lockdown bracht hen opnieuw uit elkaar maar ondertussen is Hannelore stapelverliefd op Kim en op Limburg.
"Ik voel me hier heel goed. We voelen elkaars blindelings aan. Ik help Kim nu ook met de zaak en dat is ontzettend leuk om te doen. Ik heb strategisch management gestudeerd en dat komt hier zeker goed van pas", zegt Hannelore.
Het najaar staat volgeboekt en Hannelore moet nu nog enkele moeilijke knopen doorhakken.
"Ik weet niet of ik nog lang aan topsport ga doen. Ik wil het EK in september nog zwemmen maar het zal sowieso zwaar worden om die voorbereiding nog goed te doen. Door corona heb ik lang niet kunnen trainen en ben ik iets te fel vermagerd. Ofwel ga ik nog terug naar Oostende om te trainen en wordt het even een latrelatie of ik blijf in Limburg en zeg het zwemmen vaarwel", zegt Hannelore.
Recentste nieuws Beringen
  • Di 11/11 Beringen - Voorstelling boek 'Het geheim in de holle boom'
  • Di 11/11 Beringen - 40 jaar Petteflet
  • Ma 10/11 Beringen - Kasper Eersels overleden
  • Ma 10/11 Beringen - Herdenkingen in Tervant en Paal
  • Ma 10/11 Beringen - Onthaalgebouw gerestaureerd

Kalender Beringen

Woensdag
12
November

G-voetbalwedstrijd

G-voetbalwedstrijdMorgen Woensdag 12/11 G-voetbalwedstrijd tussen D.Fufo-Beringen A - Waterloos-Voorshoven Vv B. De (…)
Donderdag
13
November

Ludmila Worobec – Witek & Artur Jaron

Ludmila Worobec – Witek & Artur JaronLudmila Worobec – Witek en Artur Jaron vormen al jarenlang een duo. Ze concerteerden samen (…)
Donderdag
13
November

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaHeb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
29/09
Voor: michel en annette meykens

proficiat michel en annette,van yvo en nadia

yvo,nadia kenis-reynders
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Kom van boch la Louvière Bijzet/nachttafeltje met wieltjes
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Hartverwarmende herfstactie
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Hannelore Vens vindt de liefde in Beringen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie