Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Heibel over mogelijke padelterreinen

Zaterdag 29 mei 2021
Heibel over mogelijke padelterreinen - Beringen
Tennis Paal zou graag padelterreinen aanleggen maar er ontbreekt momenteel de plaats aan de club zelf. Daarom is er een denkpiste om enkele terreinen in het park aan te leggen. Schepen van Sport Tijs Lemmens (VOLUIT) is in principe niet tegen maar zijn partijgenoot Hilaire Poels is niet te spreken over deze mogelijke piste. Het zorgde zelfs voor politieke spanning binnen de partij en een punt hierover werd op de laatste gemeenteraad ingetrokken. Voor Poels is het zelfs een breekpunt.
Ook de buurbewoners zouden liever meer groen zien in het park, dat bleek uit de participatieavond die werd georganiseerd over de toekomst van het park.
"Bij navraag naar aanleiding van de participatieavond over het Parkgebied Paal, georganiseerd door de Stad Beringen en Paalonline, blijkt dat de grote meerderheid van de omwonenden in het dorp rust en groen verkiezen, een plaats waar men mekaar kan ontmoeten. Bijkomende verharding ten koste van de groene oppervlakte maakt van het park slechts een verbindingspad tussen de Meelbergstraat en de Tessenderlosesteenweg. Het is duidelijk dat de ruimte ontbreekt en dat de laatste resten van de vroegere groene long in het centrum van het dorp op het punt staan te verdwijnen", zegt Poels heftig.
Een mogelijk verhuis van tennis Paal naar de terreinen van Flandria Paal is nog een andere piste die momenteel wordt bekeken. De stad heeft immers de intentie om daar een sport- en cultuursite uit te bouwen. Maar ook hiervoor is het nog veel te vroeg. De stad heeft alle gronden hiervoor nog niet verworven en een studie moet nog uitwijzen of het opportuun is om het OC te verhuizen of alsnog te restaureren of te herlokaliseren in het park zelf. Schepen van stadsontwikkeling Patrick Witteres zal uiteindelijk de knoop moeten doorhakken. Eén ding is zeker: is Paal is men niet lang niet aan het paddelen.
Recentste nieuws Beringen
  • Do 13/11 Word je dik van noten?
  • Wo 12/11 Beringen - Jurgen Van den Brande overleden
  • Wo 12/11 Beringen - Vrouw (52) mishandelt moeder (76)
  • Wo 12/11 Parabel van de klimmaat
  • Wo 12/11 Beringen - Rob Gwosdz overleden

Kalender Beringen

Donderdag
13
November

Ludmila Worobec – Witek & Artur Jaron

Ludmila Worobec – Witek & Artur JaronVandaag Ludmila Worobec – Witek en Artur Jaron vormen al jarenlang een duo. Ze concerteerden samen doorheen (…)
Donderdag
13
November

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Vrijdag
14
November

De Maan & Decompagnie: Faust

De Maan & Decompagnie: FaustMorgen FAUST is een unieke ontmoeting tussen een ensemble van klassieke muzikanten van wereldniveau, de (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
29/09
Voor: michel en annette meykens

proficiat michel en annette,van yvo en nadia

yvo,nadia kenis-reynders
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Mandoline snijmachine Lederen vestje
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Hartverwarmende herfstactie
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Heibel over mogelijke padelterreinen
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie