Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Het einde van een beroemde villa

Woensdag 28 april 2021
Vroeger en Nu door Gust Ischen
Het einde van een beroemde villa - Beringen
De bekende villa van de familie Nelissen uit Beringen wordt momenteel gesloopt. Zo komt er een einde aan een beruchte geschiedenis van deze villa. De villa werd gebouwd in 1957 en was jarenlang de thuis van George Nelissen en Liane met hun vijf kinderen. De villa werd in 1990 verkocht en omgebouwd tot een bordeel annex club. 'La Finesse' werd een zeer druk bezochte en beruchte zaak in de streek waar veel bv’s, sportmannen en politici over de vloer kwamen. In 2015 werd de villa wereldnieuws toen de Marokkaanse gemeenschap van de Tawheed moskee in Beringen haar oog liet vallen op het gebouw om er een moskee in onder te brengen. Dat stuitte op veel protest van de buurt. Na jarenlange commotie besloot de moskeevereniging af te zien van de koop. Nu valt het doek over de villa en is de sloophamer aan de slag. In de plaats komt nu een nieuwbouwproject.
Op de foto: Louise Stevens (moeke Deferme, bekend van Hotel Modern), Georges Nelissen en echtgenote Liane en hun vier dochters, de vijfde dochter was nog in aantocht. (foto Christine Nelissen)
Nieuwere berichten in 'Vroeger en Nu door Gust Ischen'
  • 14/03/'26Beringen - Beverlo Dorp
  • 07/03/'26Beringen - Collegestraat
  • 21/02/'26Beringen - Albertkanaal
Oudere berichten in 'Vroeger en Nu door Gust Ischen'
  • 24/04/'21 Beringen - Erfgoeddag Beringen
  • 17/04/'21 Beringen - Kerk Steenveld
  • 10/04/'21 Beringen - Villa van de directeur

Kalender Beringen

Maandag
16
Maart

DIGIPUNT in het Stadhuis

DIGIPUNT in het StadhuisVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
16
Maart

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-Mijn

DIGIPUNT in Inloophuis Beringen-MijnVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het gebruik (…)
Maandag
16
Maart

Wisselwerking: Mireille Plees

Wisselwerking: Mireille PleesVandaag Mijn werk weerspiegelt mijn eigenzinnige benadering: ik schilder zonder vaste kaders of vooraf (…)
Maandag
16
Maart

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.

Moeder(s) - Dreieck. Triangle. Driehoek.Vandaag Dreieck.triangle.driehoek is een euregionaal collectief van vrouwelijke kunstenaars uit de (…)
Maandag
16
Maart

Roxy Filmclub: 'No Other Choice'

Roxy Filmclub: 'No Other Choice'Vandaag Een voormalig medewerker van een papierbedrijf neemt zijn toevlucht tot geweld en besluit (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Trekkingfiets Caravan
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Het einde van een beroemde villa
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie