Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Het muzikaal verhaal van Fred Klee

Zaterdag 18 maart 2017
Uit de oude doos
Het muzikaal verhaal van Fred Klee - Beringen
Terug naar de lente van 1974 met deze foto. 47 jaar geleden trok Fred Klee vanuit het kleine dorpje Paal naar Londen om naar een concert van Crosby, Stills, Nash & Young te gaan kijken. Dat concert laat Fred sindsdien niet mee los. Hij is en blijft fan van deze groep. Zo erg zelfs dat hij enkele jaren geleden de tributeband Lee Shore oprichtte. Lee Shore is niet alleen een prachtig nummer van David Crosby maar ook een gepassioneerde zoektocht naar de verhalen en de magie achter Crosby, Stills, Nash & Young en vooral heel veel heerlijke muziek.
Zanger en gitarist Fred Klee was er dus bij in 1974 in het legendarische Wembley. De band splitte een jaar later al en toch is hun invloed tot op heden voelbaar in de hitlijsten wereldwijd. Vanaf 2012 circuleren de geruchten dat de release van het live-album Wembley 1974 op stapel staat. Fred’s Crosby, Stills, Nash & Young virus flakkert op als Fred dit hoort en hij verzamelt een groep topmuzikanten om dit schitterende repertoire aan te pakken en in een totaalbelevenis met beeld en klank te gieten. Het resultaat is een concert om u tegen te zeggen. Het is alsof Crosby, Stills, Nash & Young herleeft en altijd al diep geworteld was in onze Vlaamse klei. In de lente van 1974 kwam de LP Déja Vu uit en dat wordt door Lee Shore gevierd met een concert op vrijdag 31 maart in KK Heuvels, Waterstraat 30 in Kapellen.
Nieuwere berichten in 'Uit de oude doos'
  • 16/03/'26Beringen - 35 jaar Fietsen Bijloos
  • 14/03/'26Beringen - Schoolpoort
  • 07/03/'26Beringen - Joske Vermeulen
Oudere berichten in 'Uit de oude doos'
  • 17/03/'17 Beringen - Poëzie en kunst
  • 11/03/'17 Beringen - Pol Vandebergh in de vakschool
  • 06/03/'17 Lommel - 'Te Lomelle op die Campine', nieuwe jaargang

Kalender Beringen

Donderdag
19
Maart

Pauline Stephan & Fatjona Maliqi

Pauline Stephan & Fatjona MaliqiVandaag Pauline Stephan, celliste, en Fatjona Maliqi, pianiste, ontmoetten elkaar in 2015 tijdens hun (…)
Donderdag
19
Maart

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je met een vraag rond het (…)
Vrijdag
20
Maart

Brihang: Cut op de set

Brihang: Cut op de setMorgen Na een rollercoaster die nu al meer dan twee jaar duurt, zoekt de grootmeester van het (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Te koop grote weide Bruin lederen jasje
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Inox dubbelwandige flexibele buis
Gevonden
Fietssleutels2met wit koortje aan
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Het muzikaal verhaal van Fred Klee
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie