Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Hoe zit dat nu?

Dinsdag 30 mei 2023
Hoe zit dat nu? - Beringen
We krijgen regelmatig vragen of opmerkingen over bepaalde zaken. Hoe zit het bijvoorbeeld bij het parkeren op plaatsen voor elektrische auto's door niet-elektrische auto's? Het antwoord kregen we van de politie: "Je denkt misschien dat elektrische auto’s zo ‘nieuw’ zijn dat dat de wegcode er nog niet aan aangepast is, maar dat is fout. Er bestaan wel degelijk regels (wegcode artikel 70) voor parkeren op laadplaatsen. Als zo’n parkeervak is geflankeerd door een blauw bord met een witte ‘P’ en daaronder een bord waarop een stekker is afgebeeld, mogen er enkel elektrische voertuigen of plug-in hybrides parkeren. Wie met z’n gewone brandstofwagen daar gaat staan, begaat dus een overtreding en kan € 58 boete krijgen.
"Is het vak niet aangeduid met deze borden, dan is het wettelijk gezien geen parkeerplaats voor elektrische voertuigen en zou in principe iedereen er mogen parkeren. Erg hoffelijk naar elektrische rijders toe is dat natuurlijk niet", legt Katrien Declercq, communicatieverantwoordelijke van de politie Beringen-Ham-Tessenderlo uit. 
Veel steden en gemeenten leggen ondertussen via bordje een beperkte tijd in om te parkeren, net lang genoeg om te laden, net om te vermijden dat elektrische wagens de hele dag de parkings innemen. 
Recentste nieuws Beringen
  • Do 26/02 Beringen - 897 euro dankzij Bake With Love
  • Do 26/02 Beringen - Garnizoen schrapt dj Odymel
  • Do 26/02 Gemiddelde prijs appartement of huis
  • Do 26/02 Daar is de lente
  • Do 26/02 Beringen - Daar is de lente (2)

Kalender Beringen

Donderdag
26
Februari

Luciano Pompilio: Gitaarrecital

Luciano Pompilio: GitaarrecitalVandaag Luciano Pompilio studeerde cum laude af in klassieke gitaar aan het 'U. Giordano' (…)
Donderdag
26
Februari

Workshop Urban Jungle: Basic Plantcare

Workshop Urban Jungle: Basic PlantcareVandaag In deze workshop brengen we structuur aan in alle beschikbare kamerplanten op (…)
Donderdag
26
Februari

Lezing ‘De Dikke van Pale'

Lezing ‘De Dikke van Pale'Vandaag Deze lezing richt zich op al wie zich interesseert voor dialectwoordenboeken (…)
Donderdag
26
Februari

Expo Grôê(ë)t Berringe ... da's 4x plat

Expo Grôê(ë)t Berringe ...  da's 4x platVandaag Elk jaar wordt op 21 februari de Internationale Dag van de Moedertaal (…)
Donderdag
26
Februari

DIGIPUNT in WZC Corsala

DIGIPUNT in WZC CorsalaVandaag Heb je zelf nog weinig ervaring met computer of internet, of zit je (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
06/02
Voor: Jeanine Gielen
Jeanine Gielen

Lieve Bonbonne, gefeliciteerd met je 70ste verjaardag!!! Liam & Yinthe xxx

Liam & Yinthe Nyssen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Donsjas - Merk Armani - Maat 38 2 electrische fietsen :gazelle maat
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Hoe zit dat nu?
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie