Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Beringen

Interactief Beringen hekelt rechtse coalitie

Maandag 3 december 2018
Interactief Beringen (voorheen be.One) haalt in een kranteninterview uit naar CD&V en de rechtse coalitiepartners."CD&V heeft de verkiezingen gewonnen, maar beschikt niet over een absolute meerderheid. Daarvoor dienen ze een coalitie te vormen met andere partijen, net als in het verleden. Ditmaal koos CD&V niet voor s.pa, waar ze decennialang mee samenwerkten, maar voor extreem-rechtse, racistische, fascistische partijen", staat in de krant Belemtürk.
Bert Schoofs, lijsttrekker van VOLUIT is niet onder de indruk. "Ik vraag me af wie zich moet aangesproken voelen, ik alleszins niet. Maar ik breng uiteraard begrip op voor frustratie en onwetendheid. Dus ook voor dergelijke uitlatingen", zegt Schoofs in een reactie.
Werner Janssen van N-VA Beringen betreurt de uitspraak in de krant. "Als partij zijn wij tevreden dat oppositiepartijen constructief willen meewerken aan het Beringen van de toekomst. Daar zullen wij steeds voor open staan. Constructief deelnemen aan het beleid doet men echter niet door dergelijke haatzaaiende uitspraken te doen. Interactief Beringen zaait verdeeldheid en wil gemeenschappen tegenover elkaar stellen. Als nieuwe coalitiepartner kunnen we dergelijke uitspraken enkel betreuren. Wij willen gaan voor een inclusief beleid waaraan iedereen die onze democratische waarden onderschrijft, kan deelnemen. Dat zal het beleid in de komende jaren ook aantonen", zegt Werner Janssen.
Interactief Beringen wil zich de komende zes jaar op de markt zetten in het Beringse politieke landschap. "Wij, Interactief Beringen gaan het beleid van het nieuwe stadsbestuur zeer nauw opvolgen. Hierbij willen we alle Beringenaren verzekeren dat we geen enkel vorm van onrecht zullen dulden. De gemeenschap mag gerust zijn, want we zullen een zeer kritische maar constructieve houding aannemen om onze taak als oppositiepartij te volbrengen. Interactief Beringen zet haar politieke activiteiten voort, en zal dit ook doen in de toekomst. In 2024 gaan we met een sterke score de gemeenteraad binnentreden en hopelijk deelnemen aan het beleid", staat nog in het interview.
De partij haalde bij de laatste verkiezingen geen zetel.
Recentste nieuws Beringen
  • Wo 24/12 Eindejaars-tips voor grootouders
  • Wo 24/12 96.316 pagina's in Staatsblad
  • Wo 24/12 Maatregelen SFZ tegen griep
  • Wo 24/12 7,3% voelt zich altijd of meestal eenzaam
  • Wo 24/12 Beringen - Mijnentocht nog tot 2028

Kalender Beringen

Woensdag
24
December

Art Lutgart: Els van der Leede

Art Lutgart: Els van der LeedeVandaag Els van der Leede creëert strak, decoratief en functioneel werk in steengoedklei en porselein. Elk (…)
Woensdag
24
December

be-MINE on-ICE

be-MINE on-ICEVandaag be-MINE on-ICE verhuist naar de Mijnkathedraal, een nieuwe en unieke locatie. En dit van 7 (…)
Donderdag
25
December

Kerstmis met 't KAFKOOR

Kerstmis met 't KAFKOORMorgen Op Kerstdag 25 december zingt ‘t KAFKOOR in de kerk van Stal tijdens de Kerstviering. Ze (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
07/12
Voor: Mark Cuppens

Mark Cuppens gefeliciteerd met je verjaardag

Mathijs Soers
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Beringen
Zoekertjes Beringen
Aangeboden
Trekkingfiets Toetsenbord
Te koop
Te koop
Te koop
Meer zoekertjes in Beringen
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Beringen » Interactief Beringen hekelt rechtse coalitie
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie